Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lehet, hogy a port.hu...

Miért lehet, hogy a port.hu állandóan a reklámblokkoló kikapcsolását kéri, mikor kikapcsoltam?

Figyelt kérdés
Mindig kikapcsolom, le is írja, hol kapcsoljam ki (adblock plus), aztán miután frissítem az oldalt, újra felugrik ez, akárhányszor csinálom. Kedvenc filmes oldalam és emiatt nem tudom nézni már évek óta.

2022. aug. 9. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Bekapcsolod, majd amikor megjelenik ez az ablak, rákattintasz az adblock bővítményre, elem blokkolása, majd az ablak MELLÉ, nem rá kattintasz, majd blokkolás gomb. Üzenet volt-nincs. Ezt minden látogatáskor el kell játszani, de nekem ennyit megér, hogy a teljes képernyőre felugró, automatikusan oda scrollozó reklámok eltűnjenek.
2022. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ránéztem erre az oldalra. Semmi felugró ablak. Pedig használok reklámblokkolót(uBlock Origin). Oldalanként 8-10 reklámot fog meg. De az oldal nem hisztizik, hogy kapcsoljam ki. Megpróbálhatnád.
2022. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem "mindig ki kell kapcsolni", hanem a Port.hu-n eleve mindig kikapcsolva kell lennie. Egyébként ajánlom a Mafab.hu-t.
2022. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!