Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Zsír új Sagemcom routerhez...

Zsír új Sagemcom routerhez van jó konnektoros jelerősítő?

Figyelt kérdés

Most lett bekötve, szerelő mondja hogy a wifi lefedi majd a házunkat. Hát a f*szt.

Két helyiséggel odébb lekapcsol vagy gyenge a jel. Lehet a vályog miatt is. Kellene egy jelerősítő, ami megdobná a wifit még jó pár méterrel csak nem tudom létezik-e olyan.



2022. aug. 12. 00:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#6-ra. Alapból a saját beállításain fog elindulni. Saját SSID-vel meg jelszóval. De ezek le vannak írva az aljára. Aztán mikor állítod be hagyhatod is alapbeállításon is a wifi nevét meg a jelszót is, de tetszőlegesen át is írhatod. Ha viszont kétsávosat veszel ami tudja az AC vagy AX szabványt, ott nem árt megkülönböztetni a jeleket, hogy más nével fusson. Nálam úgy van megoldva hogy a wifi nevének a végére még oda van írva hogy _2G és _5G.
2022. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. aug. 13. 21:15
 13/15 anonim ***** válasza:
32%

Szia,

A Telekomnak van saját okoswifi megoldása is. 22 havi törlesztőre tudod megvenni az eszközket. 1000,-/hó és 600,-/hó a wifi asszisztencia szolg. ára

[link]

2022. aug. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szia. Tudom, de olcsóbb ha kifizetem boltban az x forintot egy új routerért.
2022. aug. 14. 00:55
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
#14, így van, ügyes! Végre egy intelligent hozzáállás :)
2022. aug. 14. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!