Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi állhat a hátterében? Lehet...

Mi állhat a hátterében? Lehet valamit kezdeni vele?

Figyelt kérdés

Amikor YouTube-on nézek videókat, néha fel szokott ugrani egy Proteco Leader termékbemutató reklám. Csakhogy ez nem egy sima hirdetés. Másodperceken belül lefagyasztja a telefont és semmit nem lehet vele csinálni, kikapcsolni sem lehet egy jó ideig, de a reklám ugyanúgy megy tovább. 2-szer jelentettem a reklámot a Youtube-nak, amikor jelentem, pár napig/hétig nem látom, aztán kezdődik elölről. Csak arra tudok gondolni, hogy valami Trójai lehet a háttérben, de én tulajdonképpen nem értek hozzá. Lehet vele valamit csinálni? Már elég idegesítő…

Bocs, ha kicsit értelmetlenül fogalmaztam.

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2022. aug. 21. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdekes... A rendes YT-appban?
2022. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is pont akartam kiírni erről kérdést, mert én is mindig egy járok ennek a cégnek a reklámjaival. Nekem Sony Xperia XA1-em van.
2022. aug. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

#1: Igen, a rendes appban

#2: Akkor legalább tudom, hogy nem én vagyok az egyetlen, ami persze nem jó. Nekem egy Huawei p8 lite telóm van és érdekes módon csak azon az egy eszközön szokott beugrani ez a reklám. Van 2 tabletem is, de azokon nem csinál ilyet…

2022. aug. 22. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!