Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom internet díjcsomag...

Telekom internet díjcsomag váltás ?

Figyelt kérdés

Elérhető jobb (gyorsabb) internet díjcsomag, arra szeretnék váltani, de nem az én nevemen van a szolgáltatás.


A szüleim nevén van a szolgáltatás, de csak én élek itthon, ők 2-3 havonta járnak haza.


Ha a szüleim megrendelik a telekom alkalmazásban a díjcsomag váltást, akkor ha jönnek bekötni (gondolom lesz modem csere is), akkor szükséges itthon lenniük ?


2022. szept. 3. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A routert futár kiviszi és annyi. Az már a futártól függ hogy elfogadja e a szüleid személyi számát, vagy kellenek a szüleid is.
2022. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kellenek ők. Sok volt a visszaélés, ezért csak az előfizető vehet át eszközöket, meghatalmazást sem fogadnak el. Érdemes átírni a nevedre, amikor legközelebb otthon vannak, gondolom a számlát is te fizeted, így túl nagy baj nem lesz belőle.
2022. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a technológia marad ugyanaz (réz, koax, optikai), akkor nem kell, hogy kimenjenek routert/gatewayt cserélni.


Ha be tudsz lépni a Telekom fiókba, akkor módosítod a szolgáltatást, és általában pár órán belül már a nagyobb sebességet kapod.

2022. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül sikerült megoldani, beszéltem a telekomos ügyintézővel, ott azt mondták elég ha megrendelem (szüleim) a telekom alkalmazásban a csomag módosítást, ezután elég ha egy családtag otthon van, itt még azt írták kell kábel csere.


Rá pár napra jött egy csomag (ezt nem említették, azt hittem szerelő fog jönni) volt benne modem, beltéri egység stb, ilyen szereld magad csomag, semmi extra.

Csak anyám vehette volna át, de szerencsére fel tudtam hívni hogy bediktáljam a személyi számát...


Azért a telekomnál is "toppon" vannak :D

2022. szept. 7. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!