Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncoreon halloweenkor gyujtotte...

Ncoreon halloweenkor gyujtottem par spookyt es olyanok is voltak hogy nehany eltorli a hitnrunomat. azota nem szedtem le semmit es az lenne a kerdesem hogy ha most leszednek valamit akkor buntetlenul figyelmen kivul hagyhatnam a hitnrunt?

Figyelt kérdés

2022. szept. 3. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az akkor érvényben lévő h'n'r-re vonatkozott az a kedvezmény, nem egy előre összegyűjthető és bármikor később aktiválható "kredit" volt.
2022. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rangodtól függően havi X számú torrentet nem kötelességed visszaseedelni. Én tag vagyok, nekem azthiszem 10
2022. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
en csak felhasznalo vagyok
2022. szept. 3. 23:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked akkor 5 az a szám.
2022. szept. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor most ha letöltök valamit és nem seedelem vissza és majd szerzek egy -1es spookyt akkor nem lesz semmi
2022. okt. 9. 16:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Van havi 5 torrented amit nem vagy köteles seedelni, mit nem értesz ebből? Ennek semmi köze ahhoz, hogy Halloweenkor mit gyűjtöttél, vagy mit akarsz.
2022. okt. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most is letölthetsz és hit'n'run-olhatsz valamennyi torrentet (felhasználói szinthez kötött mennyit) büntetés nélkül, ehhez nem kell különleges esemény. Főleg nem egy évet várni arra, hogy végre ne kelljen seedelni, ahelyett hogy betartanád azt az egyszerű szabályt, hogy 2-6 hét alatt visszatöltöd amit leszedtél.
2022. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de feszultek lettetek hirtelen :D
2022. okt. 9. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!