Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Agar. Io-ról van szó! Mér van...

Agar. Io-ról van szó! Mér van az hogy mindig bekapnak ha szövizek velük? Általában ezek a neveim: HALLOWEEN / ProGo

Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki első akar lenni. Ilyen egyszerű.
2015. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg is érdemled. Az FFA játékmenetét a random teamek tették tönkre.
2015. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előzővel teljesen egyetártek! Öröm nézni ahogy a WTFOSAORUS szerver kihal lassan a idióta teamerek miatt! Két napja egyre több alkalommal fordul elő hogy két három team bunkó bent van, és más senki! Ez való nekik, növekedjenek egyedül, és lessék az üres pályát, erre élvezhetnek! :-) Remélem az üzemltető észbe kap hogy rohamosan romlik a színvonal, fogy a népesség a szervereken,és ha nem tesz ellene szépen megy a süllyesztőbe ez a játék is! De hát mit várunk azoktól, akik képtelenek felfogni, hogy a marhaságukkal kiölik a jó játékokat? Utána meg ők rinyálnak a legjobban! Azt mondják nem lehet enélkül első lenni! Érdekes nekem azért néha sikerül? Most akkor hogy van ez? A válasz egyszerű: Kisebbségi komplexus! Halál közeli állapotba kerülnek ezek az egyének ha nem lehetnek elsők, így inkább tönkreteszik a színvonalat, csak élvezkedhessenek a az első helyre, ami a csalásuk miatt megint csak téves öröm, mert nem maguknak köszönhetik!
2015. okt. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És már én is unom a szövizzést! (Első vagyok és a bunko szövi társak összejátszanak stb.
2015. okt. 25. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!