Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ok nélkül tiltottak le faceboo...

Ok nélkül tiltottak le facebook-ról. Ellenőrizni meg nem tudnak a covid miatt. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Október 2.-án arra ébredtem, hogy letiltottak facebook-ról mert hogy "nem tartom be a szabályokat". Egyúttal instagramról is (ez nem is érdekel elsősorban). Azonban semmi okot nem adtam arra, hogy letiltsanak. Több mint egy éve nem posztoltam aztán messengeren is javarészt rokonokkal beszélgetek ami inkább probléma mert rengeteg fotó van a beszélgetések között. Kipróbáltam ezt a "Súgóközpontot" de nem tudnak leellenőrizni mivel kevesen vannak a facebook-nál a covidra hivatkozva. Valakinek sikerült már esetleg ilyet megoldani? Egy címet se találok ahova írni lehetne egy szép üzenetet...

#Facebook #letiltás #teendő #Sugóközpont #Covid miatt
2022. okt. 3. 11:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem. Nyílván nem. De tegyük fel hogy itt ez a családi csoport. Amibe többen is benne vagyunk. Nem csak én küldtem fotókat ilyen tartalmakkal. Akkor hogy is van ez?
2022. okt. 3. 13:14
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem ért még oda az ellenőrzés, mégse ugyanolyan tartalom, bármi lehet. Mi nem tudjuk miket küldözgettek, miket postoltál,te pedig a fb szabályzatát nem ismered, szemmel láthatóan. Ha jól látom patthelyzet, milyen választ vársz?
2022. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam ezt a "Súgóközpontot" de nem tudnak leellenőrizni mivel kevesen vannak a facebook-nál a covidra hivatkozva. Valakinek sikerült már esetleg ilyet megoldani?


(idézem újra a kérdésem)

2022. okt. 3. 13:19
 14/19 anonim ***** válasza:
És az rajtad miben segít, ha létezik ilyen ember, ha egybként nem működik a funkció? Hm?
2022. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Úgy látom nem nagyon sikerül megérteni.

1. Letiltottak facebookról

2. Van olyan lehetőség, hogy amennyiben tévesen akkor jelezzek itt meg itt.

3. Megtörtént... Fel kell tölteni a személyit hozzá!

4. Feltöltöttem és futtattam az ellenőrzést a fiókkal kapcsolatban.

5. És itt hibaüzenetet ad ki, hogy nem tudják leellenőrizni mivel nincs elég ember a covid miatt, de viszont 30 naping ezt meg kell csinálni különben törlik.

2022. okt. 3. 13:27
 16/19 A kérdező kommentje:
És van-e erre más mód vagy valami.
2022. okt. 3. 13:30
 17/19 anonim ***** válasza:
Nincs...
2022. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. okt. 3. 13:36
 19/19 anonim válasza:

Szia!

Sajnos velem is ugyan ez történt október 3-án.... minden lehetséges ‘segítő’ linken ugyan azt dobja ki, hogy a pandémia miatt nem tudják fogadni a kérést. Ez borzasztó dühítő. Nekem 12 éves fiókot csaptak le, úgy hogy két vállalkozásom is fut rajta. :( És semmi segítség.... Néztem rengeteg videót, amin másoknak sikerül vissza jutni, de nekem egyik módszer sem jött be eddig. Sokan javasolják a vpn használatát, próbáld meg esetleg te is, nekem sajna eddig nem jött be. Jelzek ha sikerült! Bár sikerülne ... :/

2022. okt. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!