Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone red csomag kihasználá...

Vodafone red csomag kihasználása az euban?

Figyelt kérdés
Ha a telefonra Vpn-t teszek beállítom magyarországra akkor a Red is korlátlan marad oda mint Magyarországon vagy ezt érzékeli a rendszer? Nem értek úgy hozzá eddig még csak az m4 sportot használtam vpn-en keresztül. De most eszembe jutott ez a vodafone Red csomaggal kapcsolatosan. Mert ugye az euba 25gb-ig lehet, de esetleg vpnel meg lehet csinálni hogy korlátlan legyen. Vagy a hálózat le is buktatja az embert, mert pl thor böngésző is arról szól hogy elrejti a hollétét az embernek a dark weben böngészve.

2022. okt. 4. 17:28
 1/4 qkker1 ***** válasza:
Nem lehet, mivel Magyarországon kívül csatlakozik a mobilhálózathoz.
2022. okt. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kérdésre a válasz igen is meg nem is. Nem lehet alapesetben, mert nem az számít, hogy milyen szerverrel kommunikálsz, hanem hogy melyik hálózatra csatlakozol, magyar hálózat pedig legfeljebb a magyar határ környékén van. Viszont ha elfogyott a 25 GB és nem túlforgalmazási díj van, hanem leállítják a netet, de nem teljesen, hogy az információs, netvásárlós oldal még bejöjjön, ez egy rés a pajzson, amin a megfelelő VPN szoftver át tud hatolni és az elfogyott net ellenére tudsz tovább netezni a VPN-en keresztül.
2022. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
(A Telekomnál használtam ilyet 2018-19-ben, mert az éves VPN előfizetés olcsóbb volt, mint a szolgáltató korlátlan netje 1 év hűségidővel. Kicsit nagyobb volt így a ping, de a HD videó simán átjött rajta. Ahogy elfogyott a net beröffentettem az appot és ment a korlátlan net. Azóta viszont DigiMobilra váltottam, ők olyan sok netet adnak kvázi ingyen, hogy soha nem tudom elhasználni.)
2022. okt. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

#2 roaming hálózaton nem tud elfogyott nettel appot használni, így nincs ilye kiskapu amit írsz.


Kérdező: a vpn nem így működik, ha roamingolsz akkor 26 gigát tudsz használni és annyi

2022. okt. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!