Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet visszaállítani a...

Hogy lehet visszaállítani a messengert facebook profil nélküli állapotra?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a mai napon minden megváltozott a messengeren. 3 éve használom a messengert úgy hogy nem volt facebook profilom. kb 1 hete nem tudtam már írni a messengeren,mert azt irta ki hogyha nem frissitem a fiókot akkor le lesz tiltve a messenger.Fura hogy egyszer novembert ir, másszor meg decembert, hogy ha addig nem frissitem akkor inaktiv lesz a messenger. Rámentem a frissitésre, a születési adatomat kellett megadni. Ezt követően már a messenger beszélgetéseimet sem láttam, csak azt hogy jelentkezek be... Valahogy aktiválódott egy facebook profil a fotómmal... De nagyon fura az egész. Beléptem és minden angol nyelven van. Valaki kérem segitsen, hogy mi ez az egész. Feltörték a telefonomom a messengert.. ?? Soha nem volt facebook profilom, egyszerűen nem kell. Most meg hirtelen lett , nem tudom hogy hogy. Azt szeretném , hogy minden a régi legyen. A telefonon a messenger appon csak a messenger beszélgetéseimet lássam , úgyhogy ne legyen facebook profil.


Hogy tudnám visszaállítani a régi állapotot? Mit csináljak? Elnézést hogy kicsit zavarosan irtam le, nem látom át az egészet..



2022. okt. 11. 20:00
 1/3 A kérdező kommentje:

van egy képernyőfotóm ,amit pár napja fotóztam hogy mit irt ki,mikor nem engedett belépni a messengerbe..Láttam amit irtak de nem tudtam válaszolni, nem lehetett.. Ez a szöveg volt:

A fiókod le van tiltva. A 90 napos értesítési időszak lejártát követően oktüber 1-jén letiltásra került a fiókod. Az üzeenetküldés használatának folytatásához további információra van szükségük a fiókoddal kapcsolatban. December 1 -ig van lehetőséged a fiókod frissítésére vagy a fiókodhoz tartozó informácók letöltésére.


Ezt az üzenetet sem értem sajnos.... Nem is volt 90 napos értesítési időszak. Október 1-jén elvileg letiltásra került a fiókom.. A gyakorlatban viszont vagy 2 napja van gondom vele.

2022. okt. 11. 20:11
 2/3 anonim ***** válasza:
El kell fogadni, hogy kell a profil és kész. Ott van és nem használod, ennyi. Nem lehet visszaállítani.
2022. okt. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én megadtam a születési dátumot,és jó azóta,profil nélkül..
2022. okt. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!