Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tud egy ismerősöm a...

Hogyan tud egy ismerősöm a Facebook-on kamuprofilt mutatni felém?

Figyelt kérdés
Van egy Facebook ismerősöm, akivel messengerben is chateltem. Valamit átállított. Azóta csak a profilképét és a borítóképét látom, amik ezzel egyidőben meg is változtak. Nyilvánvaló, hogy ezeket csak külön nekem tette ki. Se like, se comment nincs egyiken sem. Az ismerőseiből, korábbi bejegyzéseiből semmit nem látok. A neve maradt és a messenger üzeneteink is megmaradtak. A Facebook rá is kérdezett a messengerben, hogy ismerem-e az illetőt, mert lehet, hogy csaló, és javasolta, hogy tiltsam le. Miért engedi a Facebook az ilyen csalást? Mi lehet ez? Technikailag kérdezem.

2022. okt. 13. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Csinálszhatsz tetszőleges számú kamuprofilt,nem szükséges hozzá semmilyen azonosítás.Amíg nem jelenti senki addig nem fog a face piszkálni.
2022. okt. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem én akarok kamuprofilt csinálni. Egy ismerősöm csinált, de a saját profilját alakította át valahogy, hogy én lássak rajta mást, mint a többi ismerőse. Ez a kérdés, hogy csinálta?
2022. okt. 13. 07:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha kicsit átböngésznéd a fosbúk beállításait, akkor magad is megtaláltad volna a megoldást.

Létre lehet hozni szűrőket, amiben azt állítasz be amit akarsz, hogy ki vagy kik mit lássanak.

Ha téged berakott egy ilyen szűrőbe, akkor te csak azt fogod látni róla amit ő engedélyezett.

2022. okt. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Melyik menüpontban vannak ezek a szűrők?
2022. okt. 13. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!