Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon ha rákeresek egy...

Facebookon ha rákeresek egy keresztnévre miért csak a közelemben lévőket dobja fel,meg a közös ismeretségekről valókat?

Figyelt kérdés

Régen több ezer embert kidobott,most ha keresek egy embert,nem fogja pl. A dunántúli Marikákat feldobni.

Lehet ezzel valamit csinálni?

Esetleg ha valaki tud valamit segíteni,azt nagyon megköszönném.

( Régen is kerestem valakit simán a keresztnevén nem dobta őt fel ,pedig mind a százat végignéztem. Aztán mikor már megtudtam a vezetéknevét , és úgy írtam be akkor kidobta,pedig nincs elrejtve a profilja, és gondolom a többi 600 azonos keresztnevű embernek sincs elrejtve a profilja)



2022. okt. 29. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbál relevancia alapján ajánlani
2022. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,csak nem dobja ki a többi embert ,akik közül megtalálnám,akit keresek
2022. okt. 29. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rákeresel egy névre Facebookon, az első sorban az ismerőseid és azok ismerősei között fog keresni, nem a világvégéről fog embert keresni. Ha jól tudom be lehet állítani, hogy ismerősök ismerőseit és ismerősöket ne adjon ki keresésnél. Ha nem sikerül, regisztrálj egy új profilt és keress azzal.
2022. dec. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, régen ez másképp volt:)

Köszi a válaszokat

2022. dec. 31. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!