Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy kollégiumban élek és UTP...

Egy kollégiumban élek és UTP kábeles interneten jön csak az internet Wifi nincs, közösségi média működik zökkenő mentesen viszont ha játszani szeretnék az teljesen lehetetlen, hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés
ha akárki tud valamit hogy hogy lehetne megoldani hogy játszahassak is a nettel akkor kérem segítsen!

2022. nov. 7. 11:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igen. De ha már elő akarnál fizetni, akkor inkább NordVPN.
2022. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
ProtonVPN el se műkődik
2022. nov. 7. 20:18
 13/19 anonim ***** válasza:
Avira Phantom VPN esetleg?
2022. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nyilván ez se ingyenes, az ingyenes csomag lókakaládét sem ér az 500 megájával kipróbálás céljából, de arra pont elég, hogy megnézd, hogy megy-e egyáltalán, és ha igen, akkor tudsz dönteni, hogy kell-e neked a fizetős része.
2022. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#11:

Ha a Proton le van tiltva, akkor nagy valószínűséggel sajnos a Nord is le lesz. Az is egy nagyon népszerű VPN. Amikor idejöttem szeptemberben, rengeteget ki kellett próbálni, nagyon sokat kerestem, mert először nem akartam fizetni, és elsősorban az ingyenes megoldásokban gondolkodtam. Viszont azok vagy tiltva voltak, vagy olyan lassúak voltak, hogy egy csiga 3-szor megelőzi. Így hát az előfizetés mellett döntöttem.

2022. nov. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Még nagyobb valószínűséggel mindegyik le van tiltva
2022. nov. 13. 19:07
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor fizess elő korlátlan mobilnetre. Végülis egy havi VPN árábból kitelik.
2022. nov. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Senki nincs a kollégiumban akivel (aki ellen) tudnál játszani..???
2022. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 NTBS ***** válasza:
Saját mobilnet.
2022. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!