Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy barátomnak több levelezőre...

Egy barátomnak több levelezőrendszeres címe van...Melyik levelezőrendszer jobb vajon? Whatsapp, v.Messesnger, v.Viber? Miért "tesz át" egy másikba, aztán pedig ott alig ír vmit...?

Figyelt kérdés

Régebben használtuk a Messengert, aztán meghívott a Viber-be. De aztán meggondolta magát, mert szerinte jobb a Whatsapp..majd miután ott alig-alig leveleztünk(még annyira sem, mint a Mess-ben)visszatértünk a Mess-be..De azért mikor visszanézek a Wh.-ba, azt látom, h.többször volt aktív ott is és a V.-ben is, mint a Mess.-ben. (Tehát napi 4-5 a 2-3 helyett)

Lehet, h.ott a jó barátai/barátnői vannak, és engem pedig hanyagol?



2022. nov. 7. 19:26
 1/2 anonim válasza:
100%

Nem akarja, hogy lásd amikor mással beszél, valószínűleg nagyon ragadós vagy.

Én se szeretem, ha belépek és rögtön rám ír vki, aztán meg reklamál hogy miért nem válaszolok 1 percen belül. Mert nem vele akarok beszélni.

2022. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyilván annak, aki nem válaszol azonnal, annak TE, vagy AZ, AMIT te MONDANI AKARSZ neki, az bizony az illetőnek épp aktuálisan NEM fontos.

Ha fontos lennél neki, akkor virtuálisan nem ghostingolna, nem szívódna fel, nem tűnne el, nem nézne levegőnek, hanem azonnal, vagy perceken belül visszaírna (arra célzok, hogy nyilván nem mindenki ér rá mindig, mindennap a nap 24 órájában, eszünk, tanulunk/dolgozunk (akad, aki párhuzamosan csinálja mindakettőt), alszunk, magánéletet élünk...)


Amúgy nem is értem a kérdésedet annyira, mert a WhatsApp, a Viber meg a Messenger egyik sem levelezőrendszer (az pl. a Google által működtetett Gmail, vagy a Yahoo által üzemeltetett YahooMail... stb.) Ezek alapvetően chat appok, amikbe mindbe, egytől egyig, kivétel nélkül bele van építve az ingyenes hang és a videóhívás funkció (meg mondjuk bizonyos díj ellenében lehet velük rendes telefonszámokat is hívni, talán valamivel még kedvezőbben is, mintha ugyanezt rendes telefonon tennéd, de azért akkor is külön, pluszban fizetni kell.)

2022. nov. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!