Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Outlook miért törli 2 hónap...

Outlook miért törli 2 hónap után az összes beérkező emailt?

Figyelt kérdés
Már az összes beállítást végignéztem vagy 20-szor, mindent megpróbáltam, letöröltem az outlookot és felraktam más verziókat is, több hónapja szenvedek vele. Vagy egy másik gépem ott ugyanennek az email címén van egy outlook, azok az emailek sosem törlődnek, 2014 óta az összes email elérhető benne.
2022. nov. 11. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Használj más levelezőt, pl Thunderbird. Az Outlook mindig is elég hulladék volt.
2022. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

* A fiók hozzáadásakor be volt állítva, hogy csak 2 hónapra visszamenőleg töltse le a leveleket.


* POP protokoll volt beállítva valamelyik gépen, ami a szerverről lehúzta magának a régebbi emaileket, ezért a másik gépen már nem látod őket.


Esetleg még az lehet, hogy nem is az Outlook törli, hanem a levelező szerver. Nézd meg webmail felületen ott vannak-e a levelek és hogy van-e beállítva automatikus törlés a szerveren.

2022. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az a "térítgetős" fajta, úgy vagyok vele, hogy mindenki használjon azt, amit szeretne. De az Outlook... az tényleg az a szoftver, amit csak mazochistáknak ajánlanék. Még a néhai Outlook Express is köröket vert rá. Van számtalan másik, normálisan használható levelezőprogram helyette. A legismertebb a Thunderbird, de Linuxon pl. az Evolution, vagy a KMail is ugyanilyen jó választás.
2022. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!