Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebookon miért látom...

A Facebookon miért látom továbbra is annak a kommentjeit, akit letiltottam? Eddig nem így volt.

Figyelt kérdés

Eddig úgy volt, hogyha letiltottam vakakit, akkor onnantól többé semmilyen formában nem láttam az illetőt. Nemcsak hogy az adatlapját nem, és üzenetet sem tudtam neki küldeni és vica versa, hanem a kommentjei is eltűntek előlem.

Most egy csoportban letiltottam egy személyt, mert egy postomnál provokált egy kommentjével. De viszont továbbra is látom a kommentjeit. És nyilván ő is az enyémeket. Mindössze annyi van, hogyha rámegyek a nevére, akkor nem tudom többé megnézni a profilját, meg nyilván ő se az enyémet. Meg ugye üzenetet sem tudunk egymásnak küldeni.

De így akkor továbbra is be tud szólogatni, meg provokálni, ha akar. Ennek a változtatásnak mégis mi a fene értelme volt? A letiltás funkciónak számomra ez volt a legfőbb lényege, hogy ha valaki kommentben provokált, akkor teljesen el tudtam tüntetni magamat előle. Az nekem egy nagy molyfing, hogy nem tud rámenni az adatlapomra meg privát üzenetet írni, ha kommentben továbbra is ugyanúgy inzultálhat.



2022. dec. 18. 19:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Na, jobban megnéztem! Látom ugyan a kommentjeit, de többé nem tudok válaszolni neki, és nyilván ő sem nekem. De ettől függetlenül ez így hülyeség. Mert ettől függetlenül egy kommentszekcióban síma komment formájában még ugyanúgy provokálhat. És pusztán irritáló továbbra is látni a kifogásolt kommentjeit.
2022. dec. 18. 20:05
 2/2 anonim ***** válasza:
mert csoportban nem te vagy a főnök
2022. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!