Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Diginetnél publikus IP...

Ha Diginetnél publikus IP címet kérek a NAT helyett, megmarad a dinamikus IP címem, vagy fix IP címem lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Publikus IP címre van szükségem. Diginél vagyok, 1000 Mbps-es fibernetem van, az ONT bridge módban van. Kérdés az, hogy ha átállítják nekem publikusra az IP címem, akkor fix lesz az IP címem is, vagy az marad dinamikus, változtatható?

2022. dec. 31. 07:59
 1/4 Alex Fly ***** válasza:
76%
Marad dinamikus. A fix IP a Diginél feláras szolgáltatás,nem.fogják csak úgy ajándékba adni.
2022. dec. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2022. dec. 31. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Fix IP helyett ott a DDNS
2023. jan. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm a válaszod, de nekem dinamikus IP címre van szükségem publikus IP címmel, amit a digi ügyfélszolgálatánál el is tudtam intézni egy telefonhívással. Azért tettem fel a kérdést, mert ha a publikus IP címre állás fix IP-vel járt volna, akkor nem kérem a módosítást, nekem a dinamikus IP fontosabb opció, mint a port nyitás. Így azonban mindkettő előnyeit élvezhetem.
2023. jan. 1. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!