Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet elérni a Legenda...

Hogy lehet elérni a Legenda rangot nCoren?

Figyelt kérdés
Tudom van rá képlet, de én bármit is próbáltam eddig 6000. Helyezéstől sosem voltam jobb és a Legenda csak az első 3000. Tudtok nekem ebben valami tippet adni? 2x 4TB WD Red vinyóm van és 100 megabites netem. Ha ezek kevesek hozzá írjátok meg. Karim 7 éves lehet ez is baj túl fiatal. Feltöltésem pedig 13TB. Próbáltam már direkt régi torrenteket leszedni 2010eseket is. Sehogy sem tudok jobb lenni, mint 6000. Mit tegyek? Vagy mit vegyek? SZERETNÉK LEGENDA LENNI. Ha semmire sem jó akkor is szóval segítsetek légyszi.

2022. dec. 31. 18:30
1 2
 11/20 Dongaben ***** válasza:
93%
Aki anno meghívott, ő "Legend". Most, a kérdésed kapcsán kíváncsiságból ránéztem... Jelenleg 2030 torrentet futtat. Ezek persze nem csak filmek... Zene, könyv, program, általában kissebb méretűek a filmeknél. Ha ennyire rá vagy kattanva, akkor tölts le kis méretű dolgokat, de jó sokat...:)
2022. dec. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Dongaben ***** válasza:
46%

Még egy apróság eszembe jutott. A torrent kliens-ben, amit használsz, nézd meg a beállításokat. Egyszerre futtatható torrentek száma pl. A DHT pedig legyen kikapcsolva, de ez nyilván ki is van.

Sok sikert, hogy elmondhasd: "Legenda vagyok!" :)

2022. dec. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a seedelsz?
2022. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 BringaManó ***** válasza:
13%
A seedel ige E/2 alakja. :-)
2023. jan. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Hát nem egyszerű sztori, én vettem egy hp proliant szervert tavaly előtt és bele 12TB HDDt, aztán elkezdtem letölteni kb minden filmet ami engem érdekelt sd,720 és 1080p-ben, plusz csomó programot,pdf-te stb. Azóta az eltelt 1,5-2 év alatt kb 2 napnyi leállásom volt összesen, de legend rangba csak ilyen fél év után kerültem be...de lehet volt egy is. Igazából igaza van az egyik előttem szólónak, hogy szerver/dedikált pc és optika nélkül esélyed sincs top 3000be kerülni.
2023. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 torrent.neked ***** válasza:
86%

És azt elmondjátok, hogy miért olyan vonzó a Legend rang?

Látom a wikiben, hogy

- Reklámmentesség

- naponta 20 helyett 30 torrent tölthető fel

- Nincs korlátozva a feltölhető torrentek minimális mérete

ezek olyan fontosak, hogy ezért vesz az ember gépet, 12TB HDD-t stb.?...

Vagy ezekhez semmi köze, hanem egy baráti társaságban az a "valaki", aki Legend rangú az ncore-on?

Vagy egyéb rejtélyes szempontok?

Áruljátok a titkot, légyszi! :-)

2023. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
84%
Egyéni teljesítmény elérésének hangzik a kérdés. Olyan e-péniszméregetés, mint hogy kinek nagyobb az aránya, kinek van több feltöltése, több közösségi oldalas ismerőse, több követője, feliratkozója, előrébb van a toplistán és leköröz 400 ezer másik embert, stb. Ha te több és jobb vagy másoknál, az egy sikerélmény.
2023. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
15# az igen, akkor még sokat kell gyúrnom a Legend-re, ha nektek ennyire fontos a nyelvtan, pedig nem is Magyarországon élek, de mindegy. Miért fontos nekem? Csak azért, hogy Legend legyek. Semmi jelentősége nincs. Olyan, mint a Steam-en is szeretek sok játékórát, és jó sok Achievementet. Azoknak sincs jelentősége én mégis azokra is gyúrok. Na és köszi a válaszokat. Úgy látszik egy darabig NEM leszek Legend.
2023. jan. 1. 18:30
 19/20 anonim válasza:
#16 nekem speciel azért kellett a szerver, hogy tudjak containereket, plexet és sandboxot futtani rajta, plusz ne a gépem tárhelyét terheljem a letöltésekkel, nem kell mindjárt a legradikálisabb és legelvetemültebb elméletre gondolni... :D
2023. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 torrent.neked ***** válasza:
82%

#19: Azt megértem, ha valamihez a szerver kell. Meg a másik oldalról azt is megértem, ha valaki szeret ügyes lenni valamiben, akár egy játékban, akár az ncore-on, akár pl. GYK-pontszámban. :-)

De én arra voltam kíváncsi, hogy ha valaki onnan indul, hogy neki Legend rang kell (és esetleg még direkt emiatt vesz vasat is), azt mi vezérli vajon, miért kell ez a rang bárkinek, akinek amúgy nem adatik meg magától, és az pláne aránytalan dolognak tűnik, ha ehhez százezrekbe kerülő eszközöket venni... De hát végül is van, aki nem tudja hova tenni a pénzt, olyankor akár még ez is észszerű döntés lehet, oké.

2023. jan. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!