Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell kikapcsolni azt...

Hogy kell kikapcsolni azt hogy az egér megmozdÍtására hasztalan menüt hozzon fel a win8.1?

Figyelt kérdés

Ha jobbról balra húzom az egeret felugrik egy menü.

[link]

A képen látni.

Fontos lenne hogy nagy gyorsasággal dolgozhassak az egérrel nem örökké a menüből kelljen kilépjek.



2019. okt. 27. 19:15
 2/7 A kérdező kommentje:
A linkekkel az a gond hog 2014-es hozzászólás óta volt update! Az új 2019-es update-en hol kell kikapcsolni?
2019. okt. 27. 19:27
 3/7 A kérdező kommentje:
ki van kapcsolva mégis megjelenik. Azt most hogy?
2019. okt. 27. 19:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg egy újraindítás kell még neki. Szerintem a 8-8.1 olyan köztes rendszer amit alig használnak, így kevesen ismerik alaposan a beállításait, ezért tudtam én is csak mások válaszait megadni.
2019. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első lépésként felraknék egy valamire használható oprendszert.
2019. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Milyen oprendszert ajánlotok ha a win10-nek nem elegendő az i5 cpu és ddr3 4gb ram? Mert még ssd-n is lassú! A win7 meg unsupportedé válik mint az xp. A win8.1-re rá vagyok kényszerítve. De ez az oldalsáv? Egy másik gépemnél nincs csak ennél! Még mindig nem tudom hogy kapcsoljam ki.
2019. okt. 28. 04:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Windows 8.1-re vagy kényszerítve... szvsz még az sem biztos, hogy egyáltalán Windowsra vagy kényszerítve.
2019. okt. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!