Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A pc-gépen Facebookon a...

A pc-gépen Facebookon a Bejelentkezett helyeknél windows-pc Chrome írt ki, holott Microsoft Edge használok?

Figyelt kérdés
pár perce vettem észre hogy gépen a face bejelentkezett helynél ki írta windows pc-Chrome, holott Edge (Chromium Based) használok, IP-címem városom ugyan az, mikor kijelentkeztem és újra bejelentkeztem már eltűnt a Chrome felirat és újra Edge lett amit használok, ez mi az oka, valaki feltörte volna, vagy csak bug?

2023. jan. 2. 16:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyenlőre jelszóváltoztatás üzenetet vagy bejelentkezési figyelmeztetést nem kaptam. mindenesetre köszönöm a választ..
2023. jan. 2. 17:29
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak bug, de ha gyanakodsz, hogy valaki feltört, jelentkezz ki az összes helyről és változtass jelszót. Erős jelszót válassz, esetleg a kétlépcsős azonosítást is kapcsold be.


Nem mindig határozza meg teljesen pontosan a bejelentkezési információkat a Facebook. Mivel a Microsoft Edge is Chromium alapú akárcsak a Google Chrome, ezért elképzelhető, hogy félredetektálta.

2023. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!