Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Találtatok már valami logikát/...

Találtatok már valami logikát/összefüggést, hogy mi alapján mutatja a messenger az embereket a fenti sávban?

Figyelt kérdés

Olvastam már sok mindent de amit az egyik helyen állítanak azt máshol cáfolják és sosincs örök érvényű igazság benne. De azt sem hiszem, hogy teljesen random a dolog vagyis nagyon úgy veszem észre az utóbbi időben.

Van 3-4 személy akikkel sűrűn beszélek, ha ők aktívak mindig az elején vannak, ez eddig egyértelmű. Mióta szingli lettem azóta a volt párom soha nem listázza az első 3-4be csak hátrébb de azelőtt mindig a legelső helyen volt, viszont más lányokat akikkel még soha nem beszéltem őket hozza előre.

Elvileg, ha én keresek rá sokat valakire akkor fel kellene hoznia őt is (mások szerint), ezt kipróbáltam de nem csinálja. Tegnap láttam valakit személyesen aki ismerősöm facen de soha nem is beszéltünk még ott és eddig nem is hozta fel (rá sem kerestem soha), ma pedig már az első 3ban hozza. Szóval lehet, ha ő keres rám akkor nekem hozza fel, hogy hátha írok neki? (Ez mondjuk logikus lenne mert több időt töltök a platformon, ami nekik jó).

Szóval szerintem nem igazán random a dolog, biztosan van benne valami olyasmi, hogy ha rám keres/megnézi a profilom akkor nekem fel fogja őt dobni.

Ti vettetek már észre ilyeneket, láttatok már valami összefüggést a dol



2023. jan. 2. 18:12
 1/8 A kérdező kommentje:
*dolgokban?
2023. jan. 2. 18:14
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Algoritmus rendezi, nincs benne összefüggés.
2023. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
#2 az algoritmus maga egy összefüggés.
2023. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokszor olyanok vannak ott akikkel soha egy szót nem váltottam és nem is néztem rá a profilukra. Illetve még bejegyzésüket sem kommentáltam.


Most például:

1. Soha nem beszéltem vele.

2. Soha nem beszéltem vele.

3. Egyszer beszéltem vele.

4. Soha nem beszéltem vele.

5,6,7,8 is olyan akivel soha nem beszéltem. :D

2023. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szerintem ebben semmi összefüggés nincs. Viszont azt észrevettem, hogy akik újonnan ismerőseink Facebookon, azokat szokta egy ideig első pár helyre felhozni egy-két napig. Legalábbis velem ez volt.

Nekem most:

1. Messengeren soha nem beszéltem vele.

2. Szintén.

3. Szintén.

4. Egyszer-kétszer beszéltünk.

De például előbb amikor beléptem nagyon gyorsan frisített egyet, annyit láttam, hogy az első a nagymamám, a második pedig az anyukám volt. Előtte meg a legjobb barátnőm és egy teljesen random ember.

2023. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
teljesen random működik, többnyire 1 vagy 2 embert mutat nekem, mert érdektelen embereket ki szoktam onnan takarítani, így az első helyen a barátnőmet mutatja, második helyen meg egy olyan embert, akivel évek óta nem beszéltem, és régen is csak keveset :D
2023. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én is gondolkoztam már ezen, mert nagyrészt olyan embereket mutat, akikkel életemben nem beszéltem.
2023. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Aktivitás alapján rendezi
2023. jan. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!