Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehetne azt megoldani,...

Hogy lehetne azt megoldani, megosszam az internetkapcsolatam egy laptop és egy sima gép gép között ha az egyik win 7es a másik pedig win xp alatt fut?

Figyelt kérdés
Nekem már egyszer sikerült csak másnap amikor megint csatlakoztam már nem működött utána meg elbaztam a beállitásokat.Nekem amikor sikerült akkor úgy csináltam h a egyik gépen csatlakoztam a netre.A gépet csatlakoztattam a routerhez( t-home oruter szóval azt nem tudom megtenni h usb-n keresztül bedugom a mobilnetet a routerbe:s) dsl kábellel a másik gépet is csatlakoztattam a routerhez és ment is. Lécci segitsetek. előre is kösz.
2010. okt. 2. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Hú apukám ezt jól megkavartad! Az aztán hálózat:D

Nos tehát.

-Win7es gépbe mobilnet bedug

-otthoni hálózatot állíts be azon, amelyik hálózaton meg kívánsz osztani

-routerben bekapcsolod az UPNP-t

-Az adapterbeállításokon jobb klikk a mobilnetre, tulajdonságok, és megosztás. itt kiválasztod a routerhez csatlakozó kártyát

-rácsatlakozol az xp-s géppel is a routerre, habár nem értem dsl kábellel hogy sikerült, lehet csak te keverted össze CAT5 RJ-45(LANkábel)-re gondoltál szerintem.


De egyébként sokkal egyszerűbb, ha beújítassz egy olyan routert, ami kezel mobilnetet, vagy van SIM-kártya foglalata. Habár tény, hogy azok nem a legolcsóbbak

2010. okt. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!