Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » VAn olyan youtube mp3 convertá...

VAn olyan youtube mp3 convertáló online program , ami borítóképpel együtt tölti le a dalt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Nincs. Mivel az mp3 csak hang formátumba tölti le az anyagot és nem tárol olyan egyéb infokat, mint előadó, album neve vagy borító kép. De manuálisan hozzá lehet adni, én anno az Mp3Tag nevű programot használtam ilyesmire (régi szép Spotify mentes idők 😀), de elvileg egy VLC lejátszó segítségével is meg lehet csinálni.
2023. jan. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

De igen, van. :D

[link]

Beütöd, hogy mit szeretnél letölteni, és tagekkel, coverrel együtt kapod a fájlt.

2023. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kettes vagyok. Igaz, hogy ez nem YT converter, de ha dalt szeretnél leszedni, ugyanolyan jól működik.
2023. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a linket, de nem sikerült letöltenem youtubról dalt...
2023. jan. 14. 13:13
 5/5 anonim válasza:
Igen, ezt írtam a hármasban. Ide nem YT linket kell bemásolnod, hanem a dalra kell rákeresned.
2023. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!