Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet az, hogy ha valakiv...

Hogy lehet az, hogy ha valakivel találkozok, utána behozza ismerősnek ajánlásnak Facebookon?

Figyelt kérdés

A szitu a következő: az egyik szórakozóhelyen találkoztunk egy társasággal, de egyikőjükkel se jelöltük be egymást. Másnap beajánlotta őket ismerősnek.

Többször is előfordult már ilyen. Ilyenkor mindig megijedek, hogy a telefonom már teljesen lekövet.

De ezt például hogy tudja lenyomozni, hogy én kikkel találkozok?



2023. jan. 26. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Rádkeresett a másik fél.
2023. jan. 26. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Érzékeli, hogy ugyanezen a helyen jártatok.
2023. jan. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Minden mobilnak megvan a helyazonosítója. Nem lennék meglepve, ha a Facebook hozzáférne ezekhez. Meglepődnél, milyen sok adatod tudják ezek alapján. Még az óriásplakátok kihelyezési helyeinek ára és tartalma is ezek alapján van meghatározva. Meg tudják mondani, milyen útvonalakon jársz, milyen éttermekbe mész be, Amerikában a McDonald's már a kedvenceidet is tudná, hogy miket szoktál enni (lehet hogy már a magyar is tudja, csak nem kötik az orrodra). Az adat az új arany. Nem tudtad?
2023. jan. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
#3 Csak akkor fér hozzá, ha adtál engedélyt neki. Az állításaid legtöbbje pedig fals.
2023. jan. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Az ismerősajánlási algoritmus nem nyilvános, tehát csak találgatunk. A helyadatok nem hiszem, hogy szerepet játszanak, mert akkor pl. az utastársakat, vagy a velem együtt egy helyen várakozókat (pl. bankban) is felajánlaná egyenként. Valószínűbb, hogy volt/lett közös ismerős.
2023. jan. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Mindketten egy helyen voltatok, be volt kapcsolva a net, igy tudja a facebook is.
2023. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem viccbol mondom, volt akivel utaztam egy buszon, eletemben egyszer lattam csak, masnap ott volt ismeros ajanlasok kozott…
2023. jan. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem fals, amit mondtam :) infos szakember vagyok. De megértelek, nyugodtabban alszik az ember boldog tudatlanságban :)
2023. jan. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
7# pedig igaza van, nálam is megjelent :D
2023. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rád keresett.
2023. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!