Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A gamerellato.hu-n megbízható...

A gamerellato.hu-n megbízható kártyákat adnak?

Figyelt kérdés
Hogyha vettek már itt kártyát, meddig bírta? Nem ment tönkre 1 hét után? Kicsit szkeptikus vagyok az ilyen dolgok terén, de vennék kártyát, csak félek hogy nem fogja csak kb pár hónapig, esetleg fél évig. Valaki akinek több ideje van onnan kártyája, meg tudná erősíteni hogy vele mi történt?

2023. jan. 30. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
A hálózati kártya pont egy olyan eszköz, amit nyugodtan vehetsz használtan is, mert nagyon ritkán mennek tönkre. Nekem van olyanom amin élettartam garancia van, de már nem használom, mert PCI csatolós és csak 10 Mbites, de amúgy tökéletesen működik. Szerverben is megy 3 kártya közel nonstop 10 éve és semmi baja. Egy fingott ki benne 3 év után, de azt szerintem valamilyen hatás érhette, mert egy kültéri antennára volt kötve, nem kizárt hogy egy villám a közelében cikázott.
2023. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
banyasz kartyakat arulnak en nem vennek onnan semmit olcsobban lehet venni magan szemelytol es ott rendes nevu bolti gari is van nem olyan hogy adunk ra 2 evet azt 2 honap mulva meg bezar a ceg az osszes ilyen uzlet egy utolso lehuzos sz@r
2023. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Én 3 hónapja vettem tőlük videokártyát, az égvilágon minden rendben van vele.
2023. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!