Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire megbízható adatokat...

Mennyire megbízható adatokat ad a gépigény.hu?

Figyelt kérdés

Szeretném kicsit fejleszteni a gépemet, mert a mostani gamingre közel használhatatlan és teljesen segghülye vagyok ezekhez a dolgokhoz és szeretném megtudni hogy ha például internetet találok jónak kinéző gpu-t és beírom pl a warzone gépigényéhez és azt írja hogy jó hozzá és high grafikán 60fps-t kihozza, akkor ez tényleg így van? Ezt azért kérdezem mert például amikor youtubeon utánanéztem több dolognak mindig amikor a warzonehoz viszonyítottak azt mondták hogy kell a 16gb ram de a gépigény.hu már 8gb rammal is teljesen jónak írja. Meg az amd a6-5400b proci egy 2012-es processzor de a gépigény.hu szerint jól viszi a mai játékok többségét is.

Ha a válasz az lesz hogy nem jól írja akkor pls mondjátok valamit hogy honnan tudom ezeket megnézni mert tényleg nem értek hozzá túlzottan.



2023. jan. 19. 18:41
 1/5 anonim válasza:
0%
nem rossz
2023. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Használhatatlan, minek után nem veszi figyelembe még azt sem, hogy a kérdéses processzor egy igen gyenge, 10 éves APU, 2 maggal.


Ha nem akarsz mellényúlni, akkor kérj meg egy hozzáértőt, hogy az igényeid és a pénztárcád alapján írjon össze neked egy teljes listát.

2023. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem a mostani gépemben ezek vannak: amd a6-5400 processzor

Radeon hd 7540d videokártya

Összesen 8gb ram

Az nem kérdés hogy a videókártyát le kell cserélni mert ez használhatatlan. Én az 50k-100k kategóriában néztem az amd rx 580 8gb. A fő kérdésem az lenne hogy ez megfelelő e ebben a kategóriában és hogy a profit lecseréljem e és akkor mire?

2023. jan. 19. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Sosem írt megbízható adatokat, nem is értem miért használja még valaki.
2023. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
egy rakas fos az oldal... azt a gepet meg ugy ahogy van add el folos benne kartyat cserelni proci nem birja akkor az 580as meg boven nem er 50et max 30at
2023. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!