Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki tapasztalt mostanában...

Valaki tapasztalt mostanában hogy egyre több Bot fiók jelölnek meg ismerősnek Facen, üzenetben Whatsapp vírus linkkel?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár napban, 2 olyan ember jelöltbe facen, akiknek mindkettő Magyar név ( Tapasztalat alapján engem nők jelölnek be) akik ismerőseik között, van Magyar, arab, Afrikai, satöbbi, aztán pedig vírusos Whatsapp linkekket küldenek messengeren, mindkettőt letiltottam és nem kattintottam a linkre, mert ebből vannak a profil lopások,, ma is egy magyar nevű nő, külföldi képével, de az is ugyan úgy, vegyes származású ismerőseik, de már azt is tiltottam, az elmúlt napban 3 ilyen jelöltbe, de elutasítottam, gondolom ezek most szaporodni fognak, más is e tapasztalt e ilyen furcsaságot, a jövőben hogyan lehet ezt elkerülni?

#Facebook #botfiók #vírus link
2023. jan. 30. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen hullámok, amikor egy időszakban több ilyen jelölés érkezik, máskor kevesebb. Nem tudsz ellene semmit csinálni, mert nem korlátozható az üzenetküldés teljesen, legalább az engedélykérések közé bármilyen idegen fiókról be fog érkezni.
2023. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!