Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet beszélgetni a...

Hol lehet beszélgetni a mesterséges intelligenciával az interneten?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen látom, hogy írogatnak vele, de nem tudom hol lehet neki kérdést feltenni
2023. febr. 1. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Otthon a konnektorba tudsz belekiabálni jó hangosan, és ha szerencséd van, válaszol.
2023. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit most felkaptak, az az OpenAI nevű cég ChatGPT nevű alkalmazása:

[link]

2023. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Szóban magyarul..?
2023. febr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Van a chatGPT [link]

Ott van egy érdekes oldal ahol filmbeli karaktereknek az AI verziójával beszélhetsz nagyon érdekes szerintem [link]

Én ezt a kettőt ismerem, de biztos van több is esetleg nézzróla egy youtube videót vagy nézz utánna google-ön.

2023. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Felhívod Vandát a telekomnál..
2023. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyik se működik.
2023. márc. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a 8 milliárd ember közül még senki se próbálta ki, én leszek az első. Nagyon örülök neki.
2023. márc. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kis törököt beültettek a gépbe, és az írja a szöveget. Sőt, egy egész török kolóniát, hogy egyszerre több emberrel is tudjanak beszélni.


És most mind alszanak. Gondolom azért, mert éjszaka van. Valószínű valahol magyarországon lehet a központ. Lehetett sejteni, hogy magyar találmány. Mi találtuk ki. Csak éppen nem működik.

2023. márc. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

"mi találtuk fel"


Fura ezt egy humános szájából hallani. Hogy meri, egy gondolkodni nem tudó, birkaagyú humános, azt állítani, hogy ők is feltalálták. Fel sem érnek egy reáloshoz. Egy reálos találta fel, a humános csak pofázni tud. Talán csinálja, amihez ért, és magoljon. Úgyis csak azt tud.

2023. márc. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!