Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ön órája siet. Miért írja...

Az ön órája siet. Miért írja ki ezt a Chrome?

Figyelt kérdés
Facebookot akarom megnyitni laptopon és ezt a baromságot írja ki. Már próbálkoztam mindennel. Mi a franc köze van az órának ehhez? Vissza is állítottam már az órát, hátha, de semmi. Erre valami megoldás?

2023. febr. 6. 00:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A böngésző még frissül, csak mivel az oprendszer komponenseire támaszkodik az SSL titkosításkor, ezért nem fog működni.

Firefoxszal lehet egy próbát tenni, az jóval kevésbé támaszkodik az oprendszer megoldásaira.

2023. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Felesleges volt kiemelni, a választ már megkaptad.

Értem én, hogy te nem ilyen választ akartál kapni, de ez bizony nem kívánságműsor.

2023. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Így van, vagy váltasz új Windows-ra, vagy valamelyik ingyenes Linux disztribúcióra. Esetleg - mint egyik előző válaszadó javasolta - a Firefox-ot is kipróbálhatod a Chrome helyett.

Az oprendszer-váltással - ha Win10 mellett döntesz - az új Windows-t elbírja a gép - problémád megoldódik.

2023. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Akkor újra rakatom a gépet.
2023. febr. 10. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!