Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért gondolja azt a citromail...

Miért gondolja azt a citromail hogy ha fizetőssé teszik a szolgáltatást akkor lesz aki fizetni fog?

Figyelt kérdés
Nagyon nevetséges szerintem. Eddig sem használta sok ember, miért hiszik hogy bárki fizetni fog azért hogy legyen CitroMail fiókja?? Amikor amúgy is egy gagyi szolgáltatás, gmail.com ezerszer jobb és ingyenes. Amikor ezt megláttam a neten fel röhögtem. Havi 2000 forintos díjat akarnak beszedni. Ezzel végük. Én GMAIL es vagyok, de nem tudom megérteni mit gondolnak. Xd Szóval ez engem nem érint, csak csodálkozom.

2023. febr. 9. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk részemről a GMailnek is vannak unszimpatikus dolgai, de szerencsére van még a világon ezeken kívül jópár más szolgáltatás. ;-)

Ettől függetlenül ha ezen kettő közül kellene választani, természetesen a GMail lenne a befutó. ;-)

És azért gondolják, mert lesz, aki fizetni fog. Nem tudom, hányan, mint ahogy azt sem, hogy hányan használják jelenleg, de ha csak a felhasználók 1%-a fog fizetni, már azzal több bevételük lesz, mint most a reklámbevételekből. Utóbbi akkor jövedelmező, ha egy adott szint felett van a felhasználók száma. A piaci részesedés terén már nem rúghatnak labdába, azt a lehetőséget már eljátszották. Így viszont legalább kisajtolják belőle, ami lehet.

Mármint ezt az ő szemszögükből nézve mondtam. Felhasználói szemmel nézve egy rémesen unszimpatikus lépés. Még megvan a régi citromailes címem (bár aktívan már évek óta nem használom), de 100%, hogy nem fogok fizetni.

2023. febr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

A Fjordmail, ami megvette a Citromail-t, már üzemeltet (rengeteg) email szolgáltatást: [link]

Az infrastruktúrájuk megvan hozzá, csak át kell ültetni a Citromailt is, és minimális költségből megvan a dolog. Ha páran előfizetnek már nyereségesen jönnek ki. Gondolom jelenleg a reklámbevételek miatt veszteségesen üzemelt.

2023. febr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Ne a jelenlegi rendszerből indulj ki. A mostani gagyi, az új pedig lehet használható és minőségi lesz. A norvégok csak azt nem vették számításba, hogy ez itt még mindig a balkáni-keleti régió, és a fizetős dolgokért sem szokás fizetni, amíg ingyen beszerezhető. Annyi bizalmat nem fognak kapni, hogy 1 próbahónapot megnézze a felhasználó, mit kaphatna a pénzért. 2 hónap múlva lesz csak az átállás, de már elindult a pánikmigráció más oldalakra.
2023. febr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Majd rájönnek, hogy rossz lóra tettek ha a vételárat sem hozza nekik vissza.
2023. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
83%
Nekem nem is hagyja,hogy töröljem,ma egész nap próbáltam,de nem engedi!
2023. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van még 2 hónapod a törlésre, de ha nem is törölnéd le a fiókot akkor sem tudnának pénzt kérni érte utólag. Az előfizetésnél előre fizetsz, ha megtagadod akkor egyszerűen zárolják vagy törlik a fiókodat.
2023. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Plantron ***** válasza:

Aki szerint a Gmail ingyen van, az mondjuk elgondolkodhatna rajta, hogy miért nincs semmi ingyen!? Ott is fizetsz, csak épp a személyes adataiddal. A postafiókod tartalmával, azzal, hogy mindent is tudnak rólad, célzott reklámokkal próbálkoznak, kvázi másoknak eladják az adataidat, stb, stb... Nekik sincs ingyen sem az áram, se az internet, se a sok szerver, semmi sem.

Másrészt nagyban mindig kisebb a fajlagos költség, könnyebben tudnak olcsók lenni és alá verni a piacnak. Ezt meg is teszik/tették. Cserébe egy fos, mondhatni a Freemail/Citromail szintjére sikerült lesüllyedniük évek alatt, de itt még legalább panaszkodni sincs kinek, ha elveszik/kitörlődik/nem jön meg/nem megy el egy levél így jrtál... A szolgáltatás minőségére és működésére annyi a garancia, mint amennyit fizetsz érte: semmi! De jó, sok sikert! Akinek vannak fontos levelezései (legyen az üzleti, de akár egyszerű ügyfélkapus is) és van egy kis esze, tovább lát napi 100Ft-nál (aminél több borravalót szórunk szét naponta...), az hamar megérti, hogy mi a probléma a Gmaillel...

2023. máj. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A paranoia na az probléma.... de igen, bizony a Google-nal épp azon röhögnek, hogy nézd már ő 40 évesen még emsét néz, az a csaj meg most rendelt egy mű...., ja meg eladják ugyanezen infokat a csúnya kínaiaknak, aztán azok meg hirdetik az ő meséjüket....
2023. máj. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

"Aki szerint a Gmail ingyen van, az mondjuk elgondolkodhatna rajta, hogy miért nincs semmi ingyen!?"


Nincs teljesen igazad. Rengeteg üzleti felhasználó van, akiknek habár saját domain email címűk van de valójában GMailt használnak. Emellett mezei emberek is fizetnek pl a Google Drive-ért. Szóval az hogy van egy alapcsomag ingyen, amit eltartanak a fizető ügyfelek, nem ördögtől való.

2023. máj. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!