Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Más szolgáltatónál is ilyen...

Más szolgáltatónál is ilyen hitvány a net?

Figyelt kérdés
Digi vezetèkes netem van, és minden nap előfordul 2-3 alkalommal, hogy kb fél percre elmegy a net. Borzasztó idegesítő, mert most épp online pókereztem, és $12 buktam egy biztos poton, amit megnyerthettem volna.

2023. febr. 13. 05:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Diginél sem kellene hogy elmenjen,ez nem normális

Nekem is digi van ,csinálta ezt,már nézegettem a routereket,aztán mióta a gépet fejlesztettem (új alaplap) azóta teljesen rendben van

2023. febr. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy nálad van valami hiba.
2023. febr. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is Digi van, de sosem csinál ilyet.
2023. febr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Amióta Lölő megvette a Digit, egyre rosszabb. Nálam ritkábban szokott elmenni, úgy havonta egyszer, akkor viszont fél vagy egy órára.
2023. febr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Digi-s netem van. Kb szökőévente hogy van vele valami probléma.
2023. febr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte sose megy el a Digi. Amúgy olyan játékkal ahol egy szakadás azt eredményezi hogy buksz nem játszanék, hisz az internet egy instabil dolog, nincs rá garancia hogy a csomag eljut A-ból B-be, ezt bele kell minden alkalmazásnak kombinálni (az más, hogy a TCP/IP megoldja, hogy minden csomag megérkezzen és sorrendhelyesen, de a kiesést az se tudja kompenzálni).
2023. febr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Haveromnál is digi van

Az egy dolog, hogy utolsó trágya szolgáltató, de stabil a net, a vpn csak ip cím váltáskor downol, egyébként stabil, egy másodpercre se esik ki

2023. febr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
0%
Én mobilnetet használok.
2023. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szívesen látnék vagy csinálnék egy anonim táblázatot arról, hogy szakad-e a net vs torrentezik-e valaki a családban időnként.
2023. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Egyedül lakom, legfeljebb én torrentezek, és attól függetlenül szokott megszakadni.
2023. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!