Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A drága Citromail miért nem...

A drága Citromail miért nem küldi a Steam Guard kódot ?

Figyelt kérdés

Tudom az én hibám, hogy ezt használom, át is váltanám szívesen gmail-re, de mivel nem tudok belépni steamre így nem ez nem fog menni. 2020 elején kaptam utoljára steam guard kódot citromailen, most nemrég újraktam a rendszert és kéri a steam a kódot amit NEM kaptam meg eddig. Ugyanez a helyzet a verifikációs levéllel is, az sem érkezik meg, viszont minden más steam reklám meg igen. Tehát olyan mintha csak egy része lenne blokkolva a steam leveleknek, pont a lényegesek. :D Néztem a spamben, nincs ott sem, próbáltam másik gépről másik rendszerrel, az sem jó. Hozzáadtam a noreply@... meg a másikat is a trustedhez de nem ért semmit.

A steam supportnál fényképet kérnének vagy bankkártya számot bizonyítékként, hogy enyém az account, igaz, hogy előtte ugye beírtam a felhasználónevet és a kódot, miért nem lehetne egyszerűen csak egy e-mail változtatást eszközölni... Írhatnék talán a citromailnek is, hogy kezdjenek vele valamit, de szerintem olyan lenne mint halottnak a csók. Igazából van még 2 hónap amíg fizetős nem lesz a citrom, addig próbálkozhatok, perkálni nem fogok érte az tuti.


Szóval ha valaki elolvasta ezt a sok rizsát, és még ezek után van bármilyen ötlete, hogy mit lehetne még próbálkozni, azt örömmel fogadnám.



2023. febr. 13. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"A steam supportnál fényképet kérnének vagy bankkártya számot bizonyítékként, hogy enyém az account, igaz, hogy előtte ugye beírtam a felhasználónevet és a kódot, miért nem lehetne egyszerűen csak egy e-mail változtatást eszközölni..."


Mondjuk küldd el nekik és akkor meg is oldják....

2023. febr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha megcsinálnád azt amit a Steam kér?
2023. febr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"miért nem lehetne egyszerűen csak egy e-mail változtatást eszközölni"


Mert van olyan, akinek több száz erez forint van a Steam fiókján, de van olyan is, mint pl. én is, akinek több millió forintnyi játék és cucc van a raktárjában.

Ezért nem lehet csak úgy átírogatni az email címet :)

2023. febr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
...mert citromail
2023. febr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Discordét sem lehet megkapni, pedig rokonomnak át kellene állítani az e-mail címét. Szar a citro, ez van, még az importálással és fiókon belüli törléssel is bajai vannak.
2023. febr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!