Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan ember aki havi...

Létezik olyan ember aki havi előfizetéses formában használja majd a Citromail levelezőt áprisiltól?

Figyelt kérdés

Ezt még is hogyan gondolhatták komolyan amikor alapból egy lemaradott szolgáltatás a gmailhez képes ami ingyenes és több száz másik ingyenes levelező van..


Én citromailes voltam már tizenéve de most nyilván nem fogok havi 1800 forintot fizetni egy jobb helyen ingyenes szolgáltatésrt, csak iszonyat nagy nyűg lesz mindenhol megváltoztatni az email címét az embernek, na meg ha valamit elfelejt és utólag derül ki akkor már inaktív lesz a fiókja..


Nem is értem ezt hogyan gondolhatták komolyan? Vagy direkt ez volt a cél, hogy leépítsék a felhasználókat ilyen burkolt módon?


2023. febr. 16. 14:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

#10:

Shell kártyánál megpróbáltam, mert ott is lehet az adatlapon lakcímet meg mindent változtatni, csak egy valamit nem, hát pont az email (mi mást). A belső levelezésen írtam nekik hogy emailt akarok változtatni, de két napja még nem történt semmi.

Amúgy én azt csináltam, hogy leültem és a citromail-ben átnéztem az összes (341 db) levelemet. :D

És bizony kitakarítottam ami nem kell, mert ezt is egyszer meg kellett csinálni (így jár aki trehány). :)

A maradékot (a fontosakat) átmentettem a gmail-es címemre. Leírtam egy lapra a levelek alapján, hogy melyik szolgáltatótól, hivatalos szervtől jönnek mindig levelek (ebből volt vagy 20 db) és ezeken egyesével végigmentem és átírtam az adatlapjaim regisztrációját.

2023. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

#11


Majd lehet 2 hét múlva válaszolnak csak. Nekem mindig a limit körül mozog a levélszámom 2904 jelenleg , aztán mindig törölgetem az újabakkat amik csak ilyen ételrendelésről meg hasonlóról jönnek.


Most megnéztem 2010-es levelekből is van sok, régi felhasználó vagyok, sajnálom, hogy így teljesen kinyírják a citromailt.

2023. febr. 16. 16:42
 13/25 anonim ***** válasza:

#12

Nekem is régóta van, több mint 10 éve. Úgy lett kb 10 év alatt 341 levelem, hogy én törölgettem menet közben ami már akkor sem kellett.

De most töröltem több éves könyv, ruha, parfüm, kutyatáp és egyebek rendelés visszaigazolásait, kuponokat és egy csomó 5-10 éves dolgot ami már nem kell. Nem akartam ezeket átvinni a gmail-es címemre, hátha azzal is egyszer így járunk, hogy onnan is menni kell. :)

Neked nem ártana egy titkárnő aki megcsinálja ezeket helyetted. :D

2023. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

#13



Nekem szerintem 10 év alatt több 10 ezer levél volt úgy, hogy ha valami hülyeség jön akkor leiratkozok róla.


Most nosztalgiából vissza is néztem a legrégebbi bejövő meg elküldött leveleket érdekesek voltak 13 év távlatában

2023. febr. 16. 17:03
 15/25 anonim ***** válasza:

#14:

Tényleg érdekesek a régi levelek, főleg a szerelmes levelek. :)

De hát azóta sok víz lefolyt a Dunán....

2023. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy fizetos, hanem az, hogy otvar szar ...
2023. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
#16: Nekem soha nem volt vele gondom, tény, "csak" átlagos felhasználó vagyok. Megkapják amit írok, megkapom amit írnak, nekem ennyi kellett, ezt tudja.
2023. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

En meg uzemeltetek :) hidd el nem jo neked. :)

Egyszer nem kapsz meg vmi fontosat...

2023. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
#18: Nem történt ilyen, egyszer sem. Lényegeset-lényegtelent mindig mindent megkaptam és megkapták azt is, amit én küldtem. No mindegy, végül is nem ez volt a kérdés.
2023. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Én is megyek át máshová,

Meddig kell kiköltözni?

2023. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!