Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan ember aki havi...

Létezik olyan ember aki havi előfizetéses formában használja majd a Citromail levelezőt áprisiltól?

Figyelt kérdés

Ezt még is hogyan gondolhatták komolyan amikor alapból egy lemaradott szolgáltatás a gmailhez képes ami ingyenes és több száz másik ingyenes levelező van..


Én citromailes voltam már tizenéve de most nyilván nem fogok havi 1800 forintot fizetni egy jobb helyen ingyenes szolgáltatésrt, csak iszonyat nagy nyűg lesz mindenhol megváltoztatni az email címét az embernek, na meg ha valamit elfelejt és utólag derül ki akkor már inaktív lesz a fiókja..


Nem is értem ezt hogyan gondolhatták komolyan? Vagy direkt ez volt a cél, hogy leépítsék a felhasználókat ilyen burkolt módon?


2023. febr. 16. 14:24
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

#20-as


Elvileg àprilis a vègső dàtum de màr most nem tudok belèpni ebbe a fosba, folyamatosan csak egy üres oldalt dob ki bejelentkezès utàn. Több eszközről is próbàltam. Nagyjàt àtmentetem màr gmailre de mèg lenne dolgom benne. Vicc

2023. febr. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

#21


Nekem működik még, csak feldobja már a tájékoztatást erről a fizetéses dolgokról.


Viszont lassabb mint volt :D Eddig betöltötte emaileket gyorsan, most legalább 3-4 másodperc mire betölt egy sima emailt.


Ez ám a reklám, most már biztos előfizetek így, hogy még lassabb is lett.

2023. febr. 22. 15:00
 23/25 sajtoslecso4 válasza:

Nekem citromailes a fő email címem, minden fontosabb helyre ez van megadva, van pár gmailes fiókom is, de többnyire csak szemétgyűjtő.

Voltak hibái a régi citromailnek, de mégis javarészt elégedett voltam vele. Úgy voltam vele hogy előfizetek, de ebben a másfél hónapos próbaidőszakban kb. 7-10 napig tuti teljesen használhatatlan volt a Fjordmail által átvett szolgáltatás, a maradék napokban még mind a mai napig, azon kívül, hogy valami rettenet lassú lett, a kezelőfelület sokkal kevésbé felhasználóbarát, még napi 20 reklámlevelet és spamot is kapok, ráadásul egészen személyre szabottat, szóval azért rárkérdeznék Fjordéknál, hogy ez most miaf&szomez, mert egyrészt valami olyasmit írtak le, hogy nem fogják eladni a személyes adataimat harmadik félnek, másrészt meg a szolgáltatás minősége rosszhoz képest még úgy tűnik hogy romlott is.

Az az 1200-2000 forint nem basz földhöz, de amikor azt nézem hogy már megint egy 16. rangú szolgáltatás amiért fizetni kell, és előbb utóbb lesz az 15-20k amit az ablakon kidobsz ilyen sz@rokért, akkor elég hamar tele lesz a makk.

2023. márc. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

#23


Sajnos pont én is ezt vettem észre, hogy régebben tök jól mükődőtt, telefonon is ott volt a citromail app. Most, hogy fizetőssé teszik, ezzel elvileg valami kiemelkedő szolgáltatásnak kéne lennie az ingyenesekhez képest, de én is azt tapasztalom, hogy iszonyat lassú lett, sok régi levelem eltűnt, sokszor be se enged, az app már nem mükődik és ezért akarnak pénzt kérni.. botrányos

2023. márc. 29. 15:11
 25/25 anonim ***** válasza:
Meg már lassan is tölt be!
2023. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!