Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan aki fizetni fog a...

Van olyan aki fizetni fog a citromail-ér?

Figyelt kérdés
2023. febr. 25. 10:18
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
33 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy fillért nem fogok fizetni.

Van rengeteg más email szolgáltató ingyen.

2023. febr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mr. V. ***** válasza:
96%
Őszintén szólva nem vagyok citromos, de kíváncsi vagyok, hogy ha van rengeteg ingyenes és jobb alternatíva, mi értelme lenne fizetni valamiért, ami ingyenesen is megkapható máshol.
2023. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Ezerből 1 ember lehet, de igazából halottnak a csók kategória, ezzel a felvásárlással buknak egy szépet.
2023. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Én fogok, van egy nagyon elterjedt, sokat hasznàlt címem.
2023. febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az volt talán az első email címem, de 10+ éve szemetesnek használom csak. Olyan helyekre regisztrálok vele, adom meg email címnek, ahonnan nem akarok semmilyen emailt kapni, és/vagy ahova nem akarom a rendes "valódi" email címemet megadni.

Most majd csinálok egy másik szemetest gmail-re vagy hasonló továbbra is ingyenes szolgáltatóhoz.

2023. febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Van.


Én mondjuk nem, de ha valaki mondjuk tizenakárhány éve használja ugyanazt a címét, nem biztos, hogy szeretne váltani. Kétezer forint meg azért nem az az összeg, ami földhözvágná az embert.

2023. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

A kezdetektől van citromail fiókom de egy fillért nem adnék érte.

Szerencsére amilyen szar szolgáltatás volt nem fog hiányozni tényleg már csak arra volt alkalmas, hogy olyan helyekre adta meg az ember ahová a rendes mail címét nem akarta használni.

Egy forintot nem ér.

2023. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Citromail semmit nem ér.Pl aliexpress bejelentkezéshez se jó, mert 50mp kell a visszaigazoló kód beírására, de citromail mindig csak órákkal később jelenítette meg, így kénytelen voltam gmail-os aliexpress fiókot is csináltatni, oda mindig megérkezett időben az üzenet.A citromail lassú volt ilyen szempontból és sokszor meg se kaptam más üzeneteket se, a gmail fiókban ingyen van 10gb tárhely.Eddig se volt jó szolgáltató citrom, de ha fizetőssé teszik, végleg elkaszálják magukat.Nekem kb 2004 óta van citromail fiókom, amikor még gmail nem is létezett, de ezek szerint nálam nem fogja megélni a 20évet..
2023. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!