Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Más is érzékelt egy bann...

Más is érzékelt egy bann hullámot ma ncore-n vagy csak minket ért utol?

Figyelt kérdés

2023. febr. 27. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Kell a pénz nekik, a sok idióta meg úgyis kivásárolja majd magát a tiltásból.
2023. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ha törölnek akkor nem tudod kivásárolni magad. Csak akkor ha felfüggesztenek
2023. febr. 27. 22:32
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Öhm, megnéztem, én még ott vagyok, jó vagyok:D

Milyen indokkal bannoltak?

2023. febr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

lopott acc ->pedig olcsó pénzért vettem, nem is értem :D


(pontok semmire nem jók a meghívón kívül, nem értem, hogy miért ne szabadulhatna meg tőle valaki pénzért, ha már hivatalosan nem tud bejutni az oldalra pénzért)

2023. febr. 27. 23:55
 6/16 A kérdező kommentje:
mármint meghívót vettem, nem a fiókot, tehát a fiók az enyém volt és az is a srác sajátja, amiről küldte. Semmilyen lopás nem történt, csak egészséges üzlet
2023. febr. 27. 23:56
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve hogy a meghívó vásárlása tiltott, nem csoda hogy bannoltak. Persze a leírásba lopott acc helyett írhatták volna ezt, de gondolom van pár sablon ami választható és ez nincs köztük.
2023. febr. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Valaki felnyomhatta a meghívó kereskedőt, és minden meghívottját kivágták. Vehető hullámnak ha sokakat érint, de csak azokat akik eleve tiltott módon kerültek be. Egészségetekre akkor, ha minden rendben volt.
2023. febr. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hátazigen:D

Végülis csak szó szerint le van írva, hogy tilos pénzért meghívni embereket:D

2023. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Csak itt nem az történt hogy az új meghívottakat kivágták, hanem azokat is, akik évekkel ezelőtt lettek általa meghívva. Illetlen azok, akiknek valóban ajándékként küldte a meghívókat jófejségből.

Tehát valóban volt pl 10 ember, aki fizetett is neki, és emiatt büntetik az összeset.


Az már másik kérdés, hogy hogy tudták fb profil alapján összekapcsolni az nCore fiókkal, illetve az is érdekes, hogy az az egy ember, aki vett rögtön prémiumot, azt nem bannolták a többi meghívott emberrel, pedig ő is egyértelműen a vette. Ebből is látszik, hogy pénzért bármit lehet... :)

2023. febr. 28. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!