Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most, hogy fizetős lesz a...

Most, hogy fizetős lesz a citromail, hogyan tudom a leveleimet átköltöztetni a g-mailre? Ha sikerül akkor attól kezdve minden levelet a g-mailre fogok kapni onnan ahol a citromail van megadva?Hogyan működik ez? Nem értek hozzá,gúnyolódók kíméljenek!

Figyelt kérdés
2023. márc. 1. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: a citromail-t felejtsd el, kezeld úgy mintha áprilistól nem is létezne már.

Ennek tükrében van egy hónapod átírni az email címed azokon a helyeken, ahol a citromail-t használtad.

Ha ezt megetted, ismétlem: felejtsd el a citromail-t.

2023. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit az új címre küldenek azt megkapod, amit a régire azt nem (kukázódik).
2023. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De valahogy a régi leveleket nem lehet "átteleportálni" a g mailbe?
2023. márc. 1. 14:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ki lehet exportálni. Légy kicsit kreatívabb, neked van citromod, nézz szét a webes felületükön vagy a levelezőprogramodban.
2023. márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3: Az alábbi topik:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

#2 és #4-es hozzászólásában javasoltunk pár lehetőséget a levelek letöltésére/exportálására.

2023. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Délután vagy 1 órát keresgéltem a cirtomailon, de semmit nem találtam. Van egy exportálás, de csak a névjegyzéket engedi, de abból is csak az elsőt küldi a gépre. A másik csoportokban láttam ezt a magyarázatot hogyan kell, de nekem ez sajnos kínai. Valószínű, hogy egyesével fogom megcsinálni.Csak a régi leveleket szerettem volna átküldeni a gmailre. Azért köszönöm a segítséget!
2023. márc. 1. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A fontosabb leveleket fogtam és továbbítottam amikor e-mail címet váltottam. A többi meg úgysem kell.
2023. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
egyébként aki cég megvette szerintetek valami felmérést végzett vagy miből ilyen biztosak benne hogy lesz annyi fizető ügyfelük hogy érdemes fenntartani a pénzes rendszert? gondolom csak úgy próba szerencsére csak nem vágtak úgy bele
2023. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak a gondot csináltak sok citromail felhasználónak. Szerintem sokan leléptek tőlük.
2023. márc. 7. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!