Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook bug vagy csak tiltottak?

Facebook bug vagy csak tiltottak?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm hívta rá fel a figyelmem, hogy egy közeli ismerősöm már nem ismerősöm Facebookon kb 1 hónapja. Megdöbbenve rákerestem és írja hogy ismerősöm, aztán megnéztük másik telefonról/másik profilról és az ismerőseim között nem szerepel de én sem az ő ismerősei között. Ahogy rákerestünk másik telefonról, láttam hogy van története ami az én profilról nem látható és nem egy olyan történet amit bárki is elrejtene(aztán másik napon másik történetét sem láttam). Letilthatott majd feloldotta? Akkor nem lennék ismerőse szerintem. Vagy mit állíthatott be esetleg ez bug?

2023. márc. 10. 10:34
 1/3 BalazsBence ***** válasza:
66%

Ez most nem fog jól esni, de sajnos az a valószínűbb eset, hogy az ismerősöd nagyon is tudja, hogy miről van szó, csak nem akarja megsérteni az érzéseidet, vagy nem meri megmondani a szemedbe. Valószínűleg letiltott vagy beállított valamit, ami ezt okozhatja.


Az ilyen nyomozásokkal legfeljebb annyit érsz el, hogy kétségbeesettnek tűnsz a szemében.


Ha az ismerősöd továbbra is ismerősöd szeretne lenni, akkor beszéljétek meg és jelöld be ismét, vagy ő jelöljön be téged. De ha ezt nem teszi meg, vagy nem jelöl vissza, akkor ez nem bug, hanem egyszerűen nem szeretne ismerősöd lenni. Tudom, hogy ez szomorú, és bántó tud lenni az ilyen viselkedés, de sajnos a jelek arra utalnak, hogy ez a helyzet.

2023. márc. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem voltam érhető teljesen. Nekem úgy írja, hogy ismerősök vagyunk és pár naponta dumálunk is messengeren. Viszont mások úgy látják, hogy nem vagyunk ismerősök. Létezik ilyen beállítás vagy ez valami hiba?
2023. márc. 10. 12:22
 3/3 BalazsBence ***** válasza:
88%
#2: Olyat lehet, hogy valaki priváttá teszi az ismerősei listáját, és mások nem látják, hogy kik az ismerősei.
2023. márc. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!