Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit szólsz a DIGI megint árat...

Mit szólsz a DIGI megint árat emel májustól, így már ugyanolyan drága lesz mint a többi cég pl a Telekom?

Figyelt kérdés
[link]
2023. ápr. 3. 12:07
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
84%
elképeszto
2023. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
76%

#10

Teljesen jó, amit ad a Telekom, az 1000/1000 net még wi-fin is eléri a gigabitet (No nem telefonon).

2023. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 gtgt válasza:

Nekem közel háromszorosára (~7500ft -> 20000ft) emelkedett a számla 2022. Júliusától. Internet + 4db mobil (2xMax + 2x Junior), az utóbbi használata nem változott végig. Leginkább az alapdíjakat emelték amúgy is.

Én egyébként kilenc évig dolgoztam a Diginél. A pozíciómból adódóan, a marketing osztállyal és a vezetőséggel is szorosan egyűttműködtem. Azt biztosra tudom mondani, hogy amíg ott voltam, az árak lehető legalacsonyabban tartása volt messze a legnagyobb priorítás. Aztán szemet vetettek a cégre. Először csak sima (törvényekkel megágyazott, legális) korrupcióval volt próbálkozás. De ezt a székely tulajdonos egyszerűen nem értette. Nem tudta, hogy ebből itthon nem lehet kimaradni. Aztán kijöttek a színpadra. Aki jobban odafigyelt és emlékszik, a mobilfrekvenciákat minden piaci logikával szembemenve a meglévő három nagy cégnek adták (a Digi ajánlatának töredékéért). Aztán jöttek az auditok, büntetések, mindenféle "névtelen" bejelentés alapján vizsgálatok. Az MNHH (hírközlési hatóság) napi szinten záporozta a "panaszokat", kötelező, néhány napon belüli válaszadási kötelezettséggel. Akár 100milliós büntetések nem is maradtak el. Amikpr aztán jól padlóra küldték a cég értékét, jött a 4iG (én csak végrehajtóknak hívtam őket) és fillérekért megvették a céget. Ha nem adta volna az anyacég, rövid időn belül lenullázták volna. Ami a tv2-nél bevált, az bevált itt is. A hatalmas ellenszél ellenére nem volt leépítés, a fizetés napra pontosan a számlán volt addig a pontig. Áremelés is csak kevés, mintha a fogát húzták volna mindenkinek. Hogy mi lett azután? Nem tudom, mert én nem szerettem volna tudni. Az előfizetés viszont megmaradt. Az tech-gengszterek aztán ne is vacakoltak, szép folyamatosan, nagyjából két év alatt háromszorosára növelték a számlát. Ki kell maxolni, ha már megvan, nem?

Na nekem ennyi viszont már elég. Legalábbis mobil szolgáltatót kell váltanom, mert aut legalább tudok (csak Digi van itt, FTTH). Sajnos nem veszi észre a sok tudatlan, hogy megveszik az egész ország versenypiaci részét. És azt nem lehet a választáson elveszíteni. Sőt, ha a választást el is veszítik, a versenypiac erejével total el lehet lehetetleníteni az új kormányt. Hiszen nagy bankjuk van, majdnem a teljes média, mostmár mobil és kábel szolgáltató, a nagypénzes építőipar, bányászat, mezőhgazdaság és még kitudja....

máj. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!