Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmailen miért van hogy törölte...

Gmailen miért van hogy töröltem vagy 300 levelet és mégsem szabadult fel semennyi tárhely? Hogyan lehet tárhelyet felszabadítani?

Figyelt kérdés
Kitöröltem egy vagon fölösleges levelet, és ugyanannyi a foglalt hely mint előtte, frissítettem is, de nem csökkent a foglalt hely egy bájtot sem. A kukát kiürítettem, az nem lehet gond hogy ott még meglegyenek. Ennek mi az oka? Más tapasztalt ilyet? Hogyan lehet helyet csinálni ha a levelek törlése nem szabadít fel semmit?

2023. ápr. 7. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Drive-ra feltöltött cuccaidat töröld. Egy e-mailnek elég kicsi a mérete (hacsak nincs valami nagy melléklete)
2023. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A csatolmány nélküli levelek szinte semennyi helyet nem foglalnak, az csak szöveg. 1 megányi helyet foglal 1 millió karakter. A tárhelyet az e-mail csatolmányok és a többi szolgáltatás tartalma (Drive, Fotók) foglalja, mert ezek közösek.
2023. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De hát a Drive-om üres. Teljesen, le van róla pucolva minden.
2023. ápr. 7. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:
A tárhely menüben szépen kilistáz mindent, ami foglalja, biztos van ott valami.
2023. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Drive-nak can egy kukája, onnan is törölted?
2023. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*van
2023. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aha.
2023. ápr. 7. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Google Fotók?
2023. ápr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!