Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betelt az Iphone-om tárhelye....

Betelt az Iphone-om tárhelye. Hogyan tudok felszabadítani belőle, hogy ne írja ki másnap ismét? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy Iphone6-om. Ami a gáz, hogy ez még 16 GB-os tárhellyel rendelkezik, a rendszer elvisz 6,58GB-ot, az "egyéb" 4,53GB-ot, tehát ez a két tétel együtt 11GB, marad az alkalmazásokra, fotókra, videókra, hangfájlokra (csak diktafon) ~5GB, ami betelt.

Hiába törlök ki egyet-kettőt, akár applikációt, akár képet, mindig újra nyárvikol pár egy-két nap múlva, és nem enged fényképet készíteni - még akkor sem, ha előtte töröltem.

Szóval kicsit bosszantó.


Igyekeztem kevés oldalt megnyitni a böngészőben, hogy minél kevesebb cookie-t mentsen el, de nincs kétségem, hogy így is van bőven.

Ez vajon nagyságrendileg mennyi helyet foglalhat, hol tudom megnézni, és hogy tudom törölni, ill. rendet csapni ezen a rövideszű telefonon, hogy normálisan tudjam használni?



2022. aug. 16. 15:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
mindent átmentasz gépre
2022. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
majd gyári visszaállítás
2022. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor nincs mese, nagy levegő, és mélyvíz.
2022. aug. 16. 16:02
 4/18 A kérdező kommentje:

hogy tudok mindent lementeni?

Aztán később a lényeget, pl. telefonszámok, stb.-t vissza?

2022. aug. 16. 16:04
 5/18 A kérdező kommentje:
iCloud tárhelyen 2,7GB szabad terület van. Az elég lesz?
2022. aug. 16. 16:06
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom csak ez a legkönnyebb, de iTunes?
2022. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
nen hinném mekem 5 giga ingyenesre nem hajlandó mentést késziteni mert 5,akárhágy giga kéne neki
2022. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Beállítások -› Általános -› iPhone tárhely

Itt láthatod, hogy melyik app mennyit foglal. Ki is tudod törölni amelyik nem kell. Sőt érdemes is törölni az appot és újra letölteni, mert akkor az ideiglenes fájlok is törlődnek.

Kapcsold be az iCloudba mentését a fontos adatoknak. Arra az 5GN tárhely elég.

Számítógépen iTunes program segítségével tudsz mentést készínteni az egész telefonról.

2022. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 NTBS ***** válasza:
100%
Tedd át gépre a képeket videókat.
2022. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
Pedig nincs más meg oldás mint a számítógépre való kimentés, vagy az apple felhőbe való kimentés. És csak a legszükségesebbek rajta hagyása. Megnéztem az Iphone 6 2014 szeptemberében jelent meg. És már nincs rá támogatás! Tehát nem kap sem szoftver frissítést, sem pedig Apple támogatás nincs rá. Egy gyári vissza állítás után elméletileg még az újra aktiválás is kérdéses lehet az appleben mivel teljesen megszűnt Iphone 6 támogatása. Igy egy gyári vissza állítást semmi képen nem tanácsolnék. Egyébként az Iphone 6-ban a 16 GB változat volt a leg kisebb változatú verzíó. De már 2014-ben is kevés volt a 16 GB. Ezért volt már 2014-ben is az Iphone 6-ból 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB Változatok is. Persze minél nagyobb memoria tárhelyel veszed annál nagyobb volt az ára is. Jelenleg az iPhone 13-nál tart a széria és az iPhone 13-ból a leg kisebb is ma már 128 GB-os tárhelyel rendelkezik. De tuom ez téged nem vigasztal. Éppen ezért tanácsolni csak azt tudom, hogy a lehető legtöbb képet / fotót mentsd ki számítógépre és / vagy apple felhőbe.
2022. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!