Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Citromail melyik naptól...

A Citromail melyik naptól lesz fizetős? Elfelejtettem átállítani a különböző weboldalakon az e-mail címemet nem akarok kicsúszni a határidőből

Figyelt kérdés
Amúgy ezt nem tudom hogy merészelik megtenni hogy fizetőssé tesznek egy ingyenes e-mail szolgáltatást. Ez pofátlanság. Rengeteg emberrel szúrnak ki ezzel és hozzám hasonlóan senki se fog fizetni a Citromailnek. Ott a Freemail, az ingyenes továbbra is.

2023. ápr. 10. 21:34
1 2
 1/13 hollófernyiges ***** válasza:
85%
12-től.
2023. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

"Ott a Freemail, az ingyenes továbbra is."

Szóval szarról fosra mész? Nem túl nagy változás :D


Tényleg nem tudom elhinni, hogy valaki miért használja ezeket a szutykokat.

Gmail, Outlook ezerszer jobb ezeknél.

2023. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fizetős lesz? Kösz hogy szólsz 😂 van egy kevésbé használt email címem ott, de 1-2 nem fontos dolognál még az van beállítva
2023. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Igyekezz átállni, mert lehet utolsó napra nem érdemes hagyni.
2023. ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Akkor sincs veszve minden ha fizetős elsz csak akkor már pénzbe kerül hogy egyáltalán addig hozzáférj ímg átállítod.
2023. ápr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Az Indamail rendesebb, mert előre szólt, azt is leírja, hogy mit kell tenni stb.
2023. ápr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Citromail: már elérhetetlen a postafiók. Csak szólok.
2023. ápr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
Lócitromail... Nem hiszem el, hogy valaki még használja ezt a szutykot, pláne fizetni is fog érte.
2023. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne fizess, regisztrálj új ingyenes gmailt, ami mindenben 100 szor jobb mint az új "fejlesztett" citrom lenne... Mióta fejlesztették brutálisan lassú, és tele van olyan vírusos spam adathalász levelekkel, amiket tiltani sem lehet. Tiltod, és ugyan úgy ugyan arról a címről jönnek tovább... Többször panaszkodtam emiatt az ügyfélszolgálatnak, akik szerverszinten tiltották is ezeket az emaileket. Ja, 2 napig... Utána napi 25-30 jött megint... Iszonyat...
2023. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9. Teljesen igazad van, rengeteg volt a spam. Két postafiókot vesztettem, de sokkal jobban érdekel az Indamail.
2023. ápr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!