Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore regisztráció hogyan...

Ncore regisztráció hogyan működik?

Figyelt kérdés

Sajnos mióta megszűnt a microbit nem tudok hova regisztrálni.

Az Ncore oldalon gondolom nincs nyílt regisztráció vagy szokott lenni?

Oda azt mondják, hogy csak meghívóval lehet bejutni de honnan szerezzek mikor nincs olyan ismerősöm akinek lenne, vagy csak nem akarnak adni, nem tudom. A microbiten kb. 300 TB feltöltött adatmennyiségem volt mikor lekapcsolták őket. Vagy van olyan torrent oldal ami már régóta üzemel, és érdemes hosszútávra gondolkodni?


2023. ápr. 12. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Nekem van, de nem hívok meg senkit.
2023. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%

Pl. a Majomparádén. Asszem egy ezresért lehet regisztrálni, néha vannak nyílt napok is. 90%-ban ugyan az van fent mint az összes többi magyar torrent oldalon. Annyi hogy sok a döglött 8-10 éves torrent, de az újdonságok úgyan úgy azonnal fent vannak mint máshol. Én már évek óta megszüntetem az ncore fiókomat, undorító pénzéhes banda üzemelteti.


"Az Ncore oldalon gondolom nincs nyílt regisztráció vagy szokott lenni?

Oda azt mondják, hogy csak meghívóval lehet bejutni"


Na most ugye te is látod az ellentmondást a két kijelentésben. Ha meghívót akarsz itt kunyerálni (akár burkoltan), akkor azért először törlik a kérdésed, utána meg banolnak.

2023. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Nyilt regisztráció nincs, nem volt és nem is lesz. Ha ilyet látsz az átverés. Fura ez, hogy nCore oldalon belépés után ehhez hozzá jutsz, hogy ilyen nincs, de míg nem regisztráltál addig nem láthatod ezt a bejegyzést.

Meg megvan adva az is, hogy csak olyat híj meg akit tényleg ismersz és felelősséget vállalsz érte. #1 is emiatt nem szeretne küldeni gondolom, mert ha úgy van akkor őt is kivágják onnan.

De amúgy annyira sok logikát én se látok ebben, hogy csak olyan léphet be, akinek van olyan ismerőse és tud meghívót is küldeni neki.

2023. ápr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok én kunyerálni meghívót csak ha tényleg azzal lehet, akkor szerintem az életbe fogok tudni oda regisztrálni. A majomparádén kívül van még oldal? Estone az milyen?
2023. ápr. 12. 23:05
 5/17 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nekem kb 6-8 éve csak a microbit volt a torrent oldalam. Semmi mással nem foglalkoztam mert ott mindig mindent megtaláltam amire szükségem volt. Film, zene, játék..szinte mindent lelehetett szedni, és még viszonylag normális Cam-os felvételek is voltak fent filmekben.
2023. ápr. 12. 23:08
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Tavaszi kvíz 2023. - 2. forduló megoldás?
2023. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
A carpathians-on nyilt regisztráció van.
2023. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
#7: és hova fossak? Ncore a menő
2023. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 szia22 válasza:
59%

Diablora szabad regisztráció van:-)

[link]

2023. ápr. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Regisztráltam a diablora. Köszönöm
2023. ápr. 16. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!