Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Okostelefonon hogy lehet...

Okostelefonon hogy lehet Facebook üzenetet olvasni/írni a Messenger alkalmazás letöltése NÉLKÜL?

Figyelt kérdés

Ritkán használom a facét is, üzenetet még ritkábban írok. Most valakitől vàlaszt kaptam valamire,de jó ideig nem fogok tudni leülni a laptop elé, csak telefonon tudok netezni.

Látom 1 üzenet, rámegyek, de nem nyitja meg, helyette azt írja ki, hogy Messengert telepítsem.

Hogy lehetne enélkül, mintha laptopon nézném a Facebook üzeneteket...? (Hiszen laptopon se kell egyéb programokat telepíteni.....)



2023. ápr. 13. 07:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Böngészőben.
2023. ápr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Pontosabban válts át asztali módba a böngészőben.
2023. ápr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hálás köszönetem!

Sikerült megtalálnom/átváltanom. Ezután remélem fog menni. :)

2023. ápr. 13. 08:29
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Böngészőben! Most komolyan, valakinek több százezer forintos telefonja van és nem használja a böngészőt, mint teljes értékű ablakot a netre?
2023. ápr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
#4 A telefon értékére a kérdés melyik részéből következtettél, és ennek mennyi köze van hozzá? Mellesleg annyira nem triviális a megoldás.
2023. ápr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Nekem asztali módban is feldobja hogy telepítsem a messenger alkalmazást, mondjuk régi telefonomon még ment igaz az Win phone os volt és mg pár éve
2023. ápr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Bocsi, de nekem valószínűleg a legolcsóbb és leggagyibb telefonom van. Nem akartam sokáig okost, (még meg is van a régi gombosom...), ezt csak a telekom adta az otthoni csomag után valami igen csekély részletekért. Valami hűségizé, azt sem látom át, nemhogy az okoskütyün a dolgokat. :))


Sokszor nagyon jól jön ez a kütyü, elismerem, szóval nem vagyok annyira ellene a modern technikának, de neheze haladok vele, na.

Meg az a bajom, hogy nincs hol megtanulni, hogy mit és hogy lehet vele...

Túl nagy kísérletezésekkel meg óvatos vagyok, mert félek, ha valamit elállítok, nem tudom visszaállítani, meg vírusok hadát sem szeretném letöltögetni.

Ja a memóriája is nyilván kicsi a kütyümnek, ezért ha egy mód van rá, nem akarok mindeféle programot és applikációt telepíteni, mert úgy vettem észre, azok elég sok helyet foglalnak.


Na a facét meg tényleg ritkán használom, nem hogy még messengert telepítgessek mellé, értitek....

Majd ha lesz többszázezresem, amire mindegy mit telepítek, akkor is gyors lesz és marad hely..., akkor majd töltögetek persze, de most inkább csak okosodnék, hogy ami van, azt tudjam minél jobban használni, illetve arra főleg, amire szükségem van.... :)


Nem vagyok még olyan öreg, csak negyvenvalahány, de nagyon nem kütyümániás.... :)

2023. ápr. 13. 09:06
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Nehezen tudsz elrontani egy okostelefont. Eleve, ha csak Play Store-ból töltesz le, nagyon kicsi rá az esély, hogy vírust vagy kémprogramot szedj össze, főleg ha nem is töltesz le mindenféle appot. Maradj az ismert appoknál, de kerüld a gyanús appokat (pl. a Tiktok, hiába népszerű, volt már rá példa, hogy gyanúba keveredett).


Állítgatni nyilván olyasmit szabad, aminek nincs végzetes következménye. Eléggé logikusan adja magát, hogy mi az, amit elállíthatsz, pl. a mobilszolgáltató APN-jét nem, de a csengőhangot és a képernyőzár feloldási mintáját igen.

2023. ápr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Bár a 4-eske, aki a 9-eske is, a vitakeltés miatt van itt.... Én a tanulás végett csak kérdezem....

Illetve nem igazán értem....


Vagyis talán kezdem érteni, ezáltal az agresszív kismalac által talán??? Akkor 4-9-es kösssz a trollkodást!


Szóval a böngésző ugye a chrome a telefonomon....?!

De hát én mindig azt nyitom meg, abban netezek, keresek, stb.

A facebookot is ott hozom be!


Akkor ezek szerint a facebookra is van külön applikáció? Na mert én ugyan nem töltöttem azt soha le!!!!


Hanem chrome ikon, és facebook.com beír....így használom. És ott volt a pötty, hogy 1 üzenet (amit vártam is), nem nyitotta meg! Telepítsem a Messengert, azt vágta oda.....


(Ezek szerint ti többen is azt gondoljátok, hogy applikációban nyitottam meg a facét? De nem. Ennek ellenére nem engedett tovább.)

2023. ápr. 13. 09:36
 10/11 anonim ***** válasza:

van az fb re is

[link]


vagy a messengerre

[link]


ezek direkt lite verziók így nem foglalnak sok helyet

;)

2023. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!