Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tapasztaltatok lentebb leírt...

Tapasztaltatok lentebb leírt problémát a music.apple.com-mal kapcsolatban, és hol lehet megszüntetni a regisztrációt?

Figyelt kérdés
Regisztráltam az ingyenes próbahónapra, de a zenékből csak előzetest lehet hallgatni, és letölteni se tudok. Ti is tapasztaltatok ilyet, vagy én csinálok valamit rosszul? Ha megtörténik az első havidíj levonása, utána már rendesen meg tudom hallgatni a zenéket és le is tudom tölteni? Hol lehet lemondani a regisztrációt: sign out of all browsers?

2023. máj. 12. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

És be is léptél a regisztráció után? :)

Hogyan regisztráltál? Böngészőből?

A próbaidőszak alatt teljes hozzáférést kapsz, ugyanúgy mintha kifizetted volna.


"én csinálok valamit rosszul?"

Nem tudom mit csinálsz, úgyhogy azt sem tudom, hogy rosszul csinálod-e.


"Hol lehet lemondani a regisztrációt: sign out of all browsers?"

Az nem jó, csak kijelentkeztet az AppleID-ből amit létrehoztál. Ettól az előfizetés még fent marad.

A music.apple.com-on ha be vagy jelentkezve, akkor jobb felül kattints a fiókodra és a beállításokon belül legalul lehet menedzselni az előfizetést.

2023. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Böngészőböl regisztráltem, be is léptem.

Hiába indítottam el lejátszást, csak az előzetes futott le, a zene nem ment végig.

A Subscriptions-nél lehet törölni a fiókot?

2023. máj. 12. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt a részét nem értem, hogy miért nem játsza le.

Nálam simán működik chrome böngészőben. Rákattintasz zeneszámra és felül a címsor alatt megjelennek a lejárszó gombok, mellette meg amit hallgatsz éppen.

Ha nem megy, akkor töltsd le az iTunes alkalmazást és próbáld ott.


A fiókot nem kell törölni, jó az ha megmarad. Az AppleID olyan mint a google fiók.

Ahol írtam, ott lehet lemondani az előfizetést.

2023. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!