Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez a tegnapelőtti a faceboo...

Mi ez a tegnapelőtti a facebookon lévő "A fiókodat zároltuk" hullám? valaki tapasztalta ilyesmit?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt azaz 19-én néhány ember panaszkodott hogy ok nélkül a fiókját zárolták, pl itt a gyakori kérdésekben is:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


illetve a facen néhány ember képet is rakott róla, egy széf lakat van rajta képpel, és érdekes hogy egy azon az időpontban, pedig azt mondták nem sértettek alapelvet, egyenlőre nálam még ez nem volt ez a dolog, de mi a fene folyik itt? tapasztalta más is ezt a jelenséget? ha esetleg ha nálam is bekövetkezne, akkor hogy lehet ezt elkerülni?



2022. dec. 21. 18:48
A kérdező szavazást indított:
Nem tapasztaltam fiók zárolást.
Igen tapasztaltam fiók zárolást.
5 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
A facebook egyre bugosabb, valószínűleg ez is ennek az eredménye. Support meg nincs. Megtehetik, hiszen nincs konkurenciájuk, ráadásul a felhasználók többsége függő, így amíg valamennyire működik, addig úgyis használni fogják.
2022. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem mostanában pl állandóan korlátoznak. 24 órára vagy 2 napra. Most is ilyennek vagyok a közepén. Azt írta, hogy valamely üzenetem vagy posztom nem felel meg az irányelveknek, pl gyermek meztelenség miatt. Nem is tudtam róla, hogy pedofil lettem :D :D :D :D


Autós témákat meg szóvicceket szoktam posztolni, illetve egy autós csoportot moderálok. Szóval totál értetlenség.


Egyre jobban fontolgatom, hogy a messengert megtartva ugyan, de kiszállok az egészből. Egy öntörvényű, önkényes, hatalmaskodó, következetlen, zagyva, zavaros, összevissza intézkedő, eközben megkérdőjelezhetetlen és egyben logikátlan intézkedéseket hozó paranoid katyvasz lett az egész. Megvádol pedofil, erőszakos és öngyilkos tartalmak közzétételével, teljesen alaptalanul. Lassan már az ember nem mer semmit kitenni, mert olyan, mint tojáshéjon lépkedni.

2022. dec. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!