Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon valami van a...

Facebookon valami van a bejelöléssel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég furcsa kérdés, új Facebookom lett mert az előzőt tiltották, bejelöltem kb 2-300 embert, és elég furcsa, hogy az elején kb 70 emberig mindenki szinte azonnal pár percen belül visszaigazolt csak 3-4-en nem, utána meg 100/30 igazolt csak vissza olyan mintha nem küldené el a bejelölést vagy nem is tudom, olyan furcsa hogy az elején mindenki szinte egyből visszajelölt, utána meg már szinte senki.

Valami hiba van ezzel is a facen?



2023. jún. 2. 11:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért is kérdem, mert nemrég volt az a hiba a facebookal hogy visszajelölgetett meg bejelölgetett magatol a Facebook embereket én pedig pont akkor kezdtem el jelölgetni.
2023. jún. 2. 11:50
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja, és mikor meg akartam változtatni a profilkepem össze omlott a face és azt írta ki, hogy sajnáljuk de a Facebook túl elavult verzióját használja..

Frissítem is rendszeresen az alkalmazást pedig es a szoftvert is a telómon.

2023. jún. 2. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:

És mind ismered? Mert sokszor halásznak ismerősre emberek -ők tudják miért-, és ha ezt kiszúrják a bejelöltek, nem jelölnek vissza.

Volt nekem is ilyen sokszor..., nem akartam az 500. ismerőse lenni akárkinek, miközben nem is ismerem...töröltem.

2023. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen mind ismerem, ismerőseim voltak korábban is - a másik Facebookon.
2023. jún. 2. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!