Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok törölni egy e-mailt?

Hogyan tudok törölni egy e-mailt?

Figyelt kérdés
Elküldtem egy levelet a gmail-ben, de rájöttem, hogy rossz e-mail címre küldtem. Vissza tudom valahogy úgy vonni, hogy az a másik félnél is törlődjön, ne csak nálam?

2023. jún. 3. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha be van kapcsolva a Beállítások/általános fülön a visszavonásra rendelkezésre határidő (max 30 másodperc), akkor küldés után 30 másodpercig a bal alsó sarokban lesz egy visszavonás gomb. Ha letelt ez az idő és kiment a levél, az már nem vonható vissza utólag.
2023. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Még mindig csak magadtól.
2023. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Megjegyzés ahhoz amit kettes írt: ez a visszavonás is "kamu" visszavonás. Valójában ha ezt a funkciót bekapcsolod, akkor 30 másodpercig nem küldi el a levelet, csak ha letelt az idő, és nem nyomtál rá a visszavonásra. Sőt: ha elküldöd a levelet, felugrik a visszavonásos ablak, és elkattintasz máshova, ezzel együtt a visszavonásos ablak is eltűnik, nem tudod visszavonni már, és elkattintáskor el is küldi a levelet, nem várja meg a 30 másodpercet.


Levél valós visszahívását az Outlook tudja, és ha nem nyitja meg a fogadó, akkor törli a levelet. Gmail ilyet nem tud.

2023. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De visszavonod az előző műveletet. Nem meg nem történtté tevés, hanem a küldés műveletének visszavonása, így mégsem küldi el.
2023. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Üzenet elküldve - Visszavonás" Ezt írja ki mikor elküldöd a levelet! Ez nekem elég egyértelműen azt jelenti, hogy elment a levél, majd vissza tudod vonni. Valójában NEM ment el a levél, csak 30 másodperc múlva küldi! És ezért le lettem pontozva, WTF???
2023. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!