Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy Samsung tabletem de...

Van egy Samsung tabletem de már régen is azt írta ki hogy az eszköz túl Melegedett nm bírtam egyáltalán használni hűtőbe esetleg betehetnèm egy percre hogy lehűljön?

Figyelt kérdés

Samsung tabletem van és a töltés helyett mikor kivan kapcsolva egy felkiálltó jelet ír ki szóval nm is értem mi a gond nm merem úgy betenni a hűtőbe hogy előbb nm kérdezek félek hogy felrobban vagy valami baj történik..

Kérlek segítsetek fontos lenne!!!



2023. jún. 23. 14:10
 1/4 A kérdező kommentje:

Amúgy az a érdekes hogy én egyáltalán nm érzem hogy meleg lenne jó mondjuk fent érzem ahol a kamera van pedig már jó ideje nm volt használva mert azt hittem elveszett lehet tényleg szerviz lenne a helye úgyhogy össze gyűjtők annyi pénzt hogy szolnokra betudjam vinni a tabom...



tudtok ajánlani Szolnokon egy olcsó telefon szervízt?

ahol tabletet is megcsinálják?


És árakat is mondjátok Hogy Mennyibe kerül?

2023. jún. 23. 14:15
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne használd júniustól szeptemberig. A kánikula károsítja a strandon.
2023. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd be. Nem használ semmit, a hőmérséklet-változás miatti páralecsapódás káros lehet az elektronikus eszközökre.
2023. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már több hónapja nmhasználom amúgymeg nmjárok Strandra és nm szoktam vinni ilyen helyekre Csak a telefonom...


De Szolnokon Van Valahol Szerviz?



Lehetőleg Olcsó?

És tabletet IS Csinálnak?

2023. jún. 23. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!