Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Samsung Galaxy S7 Edge...

A Samsung Galaxy S7 Edge telefonom nem lehet egyáltalán bekapcsolnia WIFIT. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A legutóbbi frissités óta nem lehet bekapcsolni,(kb 2 hete).

Próbáltam már azóta mindenféle beállítást de semmi.


2018. szept. 30. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit jelent az hogy nem lehet bekapcsolni?

Észlel bármely wifi forrást egyáltalán és nem képes rá csatlakozni vagy még az sem?

Ha egyáltalán nem észlel hálózatot akkor gyári beálllításra próbáltad már visszaállítani? Különben ha más wifi forrásokat lát akkor lehet hogy a wifit sugárzó eszköz van rosszul beállítva.

2018. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem lehetett egyáltalán a WIFI t bekapcsolani a telefonon. Ha rámentem a "BE" re akkor egyből visszaugrott a "KI" re.

Tegnap addig piszkálgattam amíg sikerült megtudni a Safe mod bekapcsolást és úgy egyből be tudtam kapcsolni, újrainditóttam a telefont rendes módban és már úgyis érzékelte. Szóval sikerült egyenlőre :D 4 heet nem volt wifim. Lement az összes mobilnetem. Egyébként értek a telefonokhoz és az informatikához pont ezért volt szar hogy nem tudom megoldani. :)

2018. okt. 1. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!