Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facen módosítottam a...

Ha facen módosítottam a boritóképem, amiről lett egy bejegyzés, akkor a 3 pöttyre kattintva miért nem jelenik meg a bejegyzés törlése vagy a bejegyz láthatóságának módosítása?

Figyelt kérdés

Írtam a face üzemeltetőknek semmi válasz


Máskor ha bejegyzésem akarom törölni, akkor megjelenik a 3 pötty menüben ez a lehetőség is.



2023. jún. 25. 00:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem lehet eltűntetni azért. Kizártnak tartom, hogy írtál a Meta-nak.
2023. jún. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Más bejegyzésemnél pl.profilkép változtatása tudtam módosítani a láthatoságot is meg párat törölni(nem mindet)
2023. jún. 25. 07:41
 3/13 anonim ***** válasza:
Borítót nem lehet. Pont, lehet lepontozni megint, de így van.
2023. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Akkor égetem magam


Majd megoróbwlom azt hogy mindennel akkor teleposztolom az oldalam hátha akkor "elvegyül" a rengetegben. Csak nem akartam ezzel zsibbasztani magam.

2023. jún. 25. 10:41
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem senkit nem fog érdekelni.
2023. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Egy rakat uj ismim van meg lesz is. Akiknek első hogy lecsekkolják az oldalam. Meg vannak akikkel nem beszélek nem is vagyok aktiv facen azok meg azonnal ugranak már arra is ha egyetlen egyszer csak lájkolok vmit
2023. jún. 25. 11:24
 7/13 anonim ***** válasza:
És? Ki nem szarja le?
2023. jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Vilt olyan hogy 2 honapig is inaktiv voltam aztán belépve ahogy lajkoltam pár posztot, azonnal már irtak is messengeren hogy mi van velem.

Ha 2 percre megyek csak fel már azt is észreveszik ezek a netfüggő féle tipusú bnőim akikkel nem akarok kapcsolatot tartani de pl letiltani durva lenne. Azt se tudják hogy bajom van veluk. Nem is akarok errol beszélni sem


Az meg külön gáz hogy pl egyszer reggel 6 kor hivtam fel az igazgatot, es mekoban közölte hogy en ébresztettem fel...

Es pont olyan a boritokepbeállitásom a megjegyzés rovatban hogy fekete háttere egyetlen szöveg hogy ébresztő beállitva 5:35 re.(a boritomon csak a fekete hátter latszik, de a bejegyzésben meg az ebresztom dumája is mivel veletlen kepernyokepet csinaltam egyszer az ébresztesrol de a fekete hátter meg jol jött a boritora)


Es szoval ha az igi meglátja (mert munkahelyi közössegi csoportba kotelezo volt belépni) az olyan lenne mintha neki uzentem volna hogy kelljé hamarabb máskor..


Egy rakat bajom van abbol hogy nem tudom törölni

2023. jún. 25. 11:30
 9/13 A kérdező kommentje:

*meloban lecseszett az igi hogy hajnal 6 kor ne hivjam


Erre a facem a bejegyzésem: biritokep modositva a boritokepemen meg fekete az egész háttér es egy vekony csíkban "üzenet" ébresztő 5:35 kor!

Ezt ha meglátja az igi nekem annyi

2023. jún. 25. 11:32
 10/13 A kérdező kommentje:
A bejegyzésen latszik csak!
2023. jún. 25. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!